Strona Główna / Oferty Dnia / 20 000 biletów o 30% taniej! Gorące rozpoczęcie ferii zimowych z Polonus Partner!
Polonus Partner_promocja na ferie

20 000 biletów o 30% taniej! Gorące rozpoczęcie ferii zimowych z Polonus Partner!

Polonus Partner, koalicja największych polskich przewoźników autokarowych, przedstawia pierwszą w tym roku promocję, w której ceny biletów w wybrane dni tygodnia zostały obniżone aż o 30%! Z promocji mogą skorzystać mogą wszyscy klienci Polonus Partner, którzy w okresie od 14 do 24 stycznia zakupią bilety na www.PolonusPartner.pl i w tym samym czasie odbędą podróż. W ramach przygotowanej akcji z okazji rozpoczęcia ferii zimowych pasażerowie otrzymują do dyspozycji ponad 20 000 biletów w promocyjnych cenach. Przypominamy, że ceny na stronie PolonusPartner.pl są najniższe i najbardziej atrakcyjne!

Połowa stycznia to początek wyczekiwanych przez uczniów, ale także ich rodziców ferii zimowych. Zasłużoną przerwę w nauce można wykorzystać na zimowy wypoczynek, który będzie idealną okazją do nabrania energii na nadchodzące miesiące. A w niezapomnianą rodzinną podróż pasażerowie wyruszają komfortowymi autokarami przewoźników zrzeszonych w Polonus Partner!

Do promocji Polonus Partner przystąpili przewoźnicy z całej Polski – Polonus, Żak Express, Neobus, AlbatrosBus, Contbus, Garden Express i PKS Elbląg, którzy przygotowali dla swoich pasażerów ponad 20 000 biletów w cenach obniżonych o 30%. Promocja dostępna jest na wybranych kursach i obowiązuje w wybrane dni, dlatego warto się pospieszyć, ponieważ liczba promocyjnych biletów jest ograniczona.

Jednocześnie, na kursach Polonus Partner honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26 roku życia oraz dla emerytów.

Komentarze

comments

Zobacz również

connection-4884862_1920

W naszym województwie więcej wyzdrowień niż zakażeń

Za nami kolejny tydzień walki z koronawirusem. Jeśli chodzi o nasze województwo mamy dobre informacje. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *