Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Aż 8 medali przywieźli braniewscy judocy z zawodów w Niemczech!
54437463_2132896723689749_8974675571942359040_n

Aż 8 medali przywieźli braniewscy judocy z zawodów w Niemczech!

9 marca podopieczni trenera Adama Dudka wzięli udział w międzynarodowym turnieju judo – 13 MAURITIUS CUP w Niemczech w miejscowości Jȕterbog. W zawodach startowali zawodnicy z Niemiec, Polski i Ukrainy. Braniewscy judocy zaprezentowali rewelacyjną postawę, zdobywając aż osiem medali (sześć złotych, srebrny i brązowy). Drużynowo zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportowego Zatoka Braniewo zajęli drugie miejsce!

To kolejny sukces naszych judoków! Widzimy, że trener Adam Dudek doskonale spełnia się w swojej roli.

Złote medale zdobyli:
– Igor Łutaj
– Kinga Kwiatkowska
– Dominik Krynicki
– Szymon Stodolnik
– Wiktoria Samokar
– Zosia Szczerba

baner 750

Srebrny medal zdobył MACIEJ DRYKA ustępując jedynie zawodnikowi z Ukrainy w walce finałowej. Brązowy medal zdobył HUBERT MALISZEWSKI.

Każdy zawodnik który pojechał, wrócił z medalem. Wiktoria Samokar sięgnęła po pierwsze miejsce w dwóch kategoriach wagowych nie dając szans żadnej ze swoich rywalek. Wszystkie swoje walki zakończyła spektakularnie przez ippon. Po zmaganiach na tatami zawodnicy zasłużenie zrelaksowali się w TROPICAL ISLAND.

Tak wspaniała organizacja wyjazdu, to w dużej mierze zasługa burmistrza Tomasza Sielickiego i pana Tomasza Rebell – właściciela biura rachunkowego „Rejestr”. Ogromną pomocą byli również również wszyscy podatnicy, którzy przekazali 1% podatku na wsparcie naszych judowców.

Sportowców z potencjałem trzeba wspierać i tak też się dzieje!

Komentarze

comments

Zobacz również

DSC_7865

Poszukiwani przez sądy zatrzymani na granicy

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej od początku sierpnia na polsko-rosyjskiej granicy zatrzymali 12 osób. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Remi Dom Seniora