Strona Główna / Aktualności / Braniewo / BogateBraniewo.pl ma już 4 lata! – Świętowanie czas zacząć…
Bez-nazwy-1-3

BogateBraniewo.pl ma już 4 lata! – Świętowanie czas zacząć…

Są wyjątkowe dni w pracy Redakcji, kiedy praca na chwilę spowalnia, a czas świętowania mocniej przyspiesza! To urodziny, dziś obchodzimy już 4 urodziny na braniewskim rynku medialnym. Jak ten czas szybko leci…

To już 4 wspaniałe lata z naszymi czytelnikami

Dokładnie 4 lata temu, 18 października 2015 roku, otworzyliśmy nasz portal internetowy bogatebraniewo.pl. Minęło już 4 lata, fanów przybywa, a nie ubywa, co nas bardzo cieszy.

Z uśmiechem wspominamy start naszego portalu i walkę z urzędnikami o możliwość używania herbu miasta w tle naszego portalu oraz np. do grafiki sportowej do kibicowania podczas meczy piłki nożnej. Tak to wyglądało na początku:

Urząd Miasta Braniewa powitał portal BogateBraniewo.pl … pierwszymi uwagami!

Dziękujemy Pani Burmistrz Monice Trzcińskiej- herb Braniewa może być tłem naszego portalu

BogateBraniewo.pl powstało, by pokazywać wiele kierunków rozwoju, jakimi mogą iść także mniejsze samorządy, by wprowadzać dyskusję wśród mieszkańców, gdyż tylko dialog i wzajemny szacunek prowadzi do osiągania sukcesów.

Cieszy nas to, że od momentu, gdy powstał nasz portal, Braniewo poprzez działania rodowitych mieszkańców powoli idzie do przodu mimo trudnych uwarunkowań gospodarczych.

Sporym sukcesem z całą pewnością nowego Burmistrza Braniewa Tomasza Sielickiego jest dołączenie do sieci miast CittaSlow co może dać miastu mocny zastrzyk dodatkowego źródła finansowania różnych inwestycji lokalnych.

Przez ostatnie lata nie próżnowali również przedstawiciele sektora prywatnego. Wojciech Penkalski i Anna Wajdlejt otworzyli m.in. Inkubator Przedsiębiorczości, Klinikę Medyczną Potocki oraz korty tenisowe, dzięki, którym wielu z mieszkańców cieszy się grą w tenisa. Sukcesy zaczynają odnosić również Bartosz i Gosia Siedlik z Sportową Inicjatywą Warmia oraz ich Szkołą Tańca. Miło spogląda się również na rozwijającą się sieć lokali gastronomicznych jak Braniewianka, Kawiarnia Santos czy Kebab Kadir gdzie zawsze można nie tylko zjeść ale także obejrzeć wydarzenia sportowe.

W ostatnim czasie uruchomiliśmy również wojewódzką bezpłatną gazetę papierową Bogaty Region dzięki, której o Braniewie mogą dowiedzieć się również mieszkańcy województwa i władze województwa.

Za wspólnie spędzone 4 lata dziękujemy wszystkim czytelnikom. Dziękujemy za czas poświęcony naszym publikacjom oraz za zamieszczanie swoich przemyśleń i rad w komentarzach. Braniewo będzie lepsze, jeśli będziemy ze sobą dyskutować, co ważne kulturalnie, a nie za pomocą hejtu i obrażania…

Dziękujemy również naszym partnerom handlowym, którzy nam zaufali i są z nami na co dzień.

A teraz piątek, piąteczek, piątunio… Zobaczcie kto z nami świętuje 😉 Jak się bawić to na Bogato i wielkimi gwiazdami jakich już dawno nie gościliśmy w Braniewie!

13 2pitt

Red. Nacz.

Komentarze

comments

Zobacz również

idz_na_wybory_konkurs

Idź na wybory i wygraj koncert dla swojej gminy

Organizatorem konkursu #warmińsko-mazurskie głosuje jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego. Akcja #warmińsko-mazurskie głosuje jest skierowana do gmin z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *