Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Braniewianka Ola Bogdan olśniła publiczność podczas Regionalnych Targów Ślubnych „ABC” w Elblągu
24

Braniewianka Ola Bogdan olśniła publiczność podczas Regionalnych Targów Ślubnych „ABC” w Elblągu

Jak co roku hala przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu zapełniła się mnóstwem gości. Swoje oferty przedstawiały zespoły muzyczne, fotografowie, makijażystki, fryzjerki, pracownie florystyczne… Przyszłe Panie Młode mogły zapoznać się z trendami w sukniach ślubnych, a Panowie z modą męską.

Wspaniałe targi ślubne w Elblągu. Braniewianka Ola Bogdan zachwyciła publiczność

Regionalne Targi Ślubne „ABC” odbyły się w niedzielę, 03.02. Na hali było blisko 50 wystawców. Podczas tego dnia przyszłe Pary Młode mogły znaleźć wszystko co potrzebne do zorganizowania pięknego ślubu i wesela. Trendy XXI wieku pokazują, że jest to coraz większe wyzwanie dla młodych osób a by był to wymarzony dzień trzeba postawić na profesjonalistów. Tacy w niedzielny dzień byli właśnie obecni na targach ślubnych.

baner 750

Cece Point przedstawił pokaz sztuki fryzjerskiej. Z kolei Salony Sukien Ślubnych „Magdalena”, „Caroline” oraz „Lady in White” zaprezentowały przepiękne suknie ślubne.

Zgromadzonych na targach zachwycił pokaz makijażu ślubnego jaki zaprezentowała Marta Zielińska-Januszkiewicz ze Studio Wizażu Szminka. Wydarzenie to było jednym z ważniejszych momentów targów ślubnych ze względu na udział w nim Miss Warmii i Mazur 2018 i finalistki konkursu Miss Polski Oli Bogdan z Braniewa. Wielu z Panów widząc końcowy efekt perfekcyjnego makijażu i uroczej Miss naszego regionu rozmarzyło się by to właśnie braniewiankę porwać do ołtarza i powiedzieć sakramentalne TAK … Narzeczone były jednak czujne i szybko przypomniały z kim Panowie przybyli na targi ślubne ABC.

Podczas targów na wyróżnienie zasłużyło również stoisko firmy Elposter z bardzo ciekawymi gadżetami ślubnymi i prezentacją fotografii ślubnych oraz bardzo radosny i prezentujący jedne z najlepszych rytmów weselnych w regionie DJ Rany. A skoro jesteśmy już przy muzyce, to warto nadmienić, że narzeczeni mogli skorzystać z warsztatów tanecznych „Wedding Dance” tak by pierwszy taniec był niczym z najlepszego miłosnego filmu Hollywood.

Wszystkim co przybyli na targi ślubne życzymy udanych przygotowań do tego wyjątkowego dnia w swoim życiu…

Red.

Komentarze

comments

Zobacz również

Bez nazwy-1

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wardą

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza, 24 września 2019 r. o godz. 9.00,  na spotkanie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *