Remi Dom Seniora
Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Burmistrz Braniewa zaprasza na bezpłatny certfikowany kurs pierwszej pomocy
53020303_2205815649465123_2271364948791656448_n

Burmistrz Braniewa zaprasza na bezpłatny certfikowany kurs pierwszej pomocy

Certyfikowany kurs pierwszej kosztuje normalnie 500-1000 zł. Nie każdego mieszkańca Braniewa stać na taki wydatek, a wielu osobom taki kurs bardzo by się przydał. Burmistrz Tomasz Sielicki razem z radnym Leszkiem Dowgiałło zorganizował darmowy, certfikowany kurs pierwszej pomocy! O udziale w nim decyduje kolejność zgłaszania się.

Burmistrz otrzymał od mieszkańców naszego miasta wiele zapytań dotyczących zorganizowania kursu pierwszej pomocy. Jak więc widać taki kurs jest bardzo potrzebny w naszym mieście. Niestety koszt kursu normalnie wynosi od 500 do 1000 zł. Dla niejednej osoby to stanowczo za dużo. Burmistrz Sielicki widząc społeczne zainteresowanie tym tematem postanowił zorganizować taki certyfikowany kurs i to bezpłatnie!

baner 750

– Wspólnie z pedagogiem, radnym miejskim z #PorozumienieSamorządowe – Panem Leszek Dowgiałło oraz współpracującymi z nim specjalistami zapraszam Państwa na bezpłatny kurs, który 23 marca (sobota) odbędzie się w Braniewskie Centrum Kultury. Początek zajęć godzina 09.00 – zaprasza serdecznie burmistrz Sielicki

Taki kurs z pewnością okaże się szczególnie przydatny dla wszystkich nauczycieli, wychowawców kolonijnych, drużynowych ZHP, liderów parafii, trenerów stowarzyszeń, związków i klubów organizujących m.in. wyjazdy turystyczne, rekreacyjne, pielgrzymki, zawody i turnieje sportowe.

W kursie weźmie udział 25 osób. Tak więc spieszmy się, bo o udziale w nim decyduje kolejność potwierdzonych zgłoszeń uczestnictwa!

Komentarze

comments

Zobacz również

Bez nazwy-1

Klub Bajeczek zaprasza

Masz dziecko w wieku 2-5 lat? Chcesz wspomóc jego rozwój? Przyjdź wraz ze swoją pociechą …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *