Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Czy na basenie miejskim w Braniewie będzie można zapłacić kartą bankową lub kredytową?
Bez nazwy-1

Czy na basenie miejskim w Braniewie będzie można zapłacić kartą bankową lub kredytową?

W Braniewie doszło do zmiany Burmistrza. Monikę Trzcińską zastąpił Tomasz Sielicki. Nowa zmiana i początek kadencji to najlepszy czas by wszelkie zaniedbania, zapomnienia poprzedniej władzy w szybkim tempie naprawić i udoskonalić.

Basen Miejski – czy będzie można płacić za usługi kartą bankową?

Żyjemy w XXI wieku. W Skandynawii trendy są takie, że za kilka lub kilkanaście lat pieniądz w postaci banknotu czy monet może w ogóle zniknąć z obiegu. Cały świat i największe firmy dążą do tego by obrót pieniędzmi odbywał się w formie bezgotówkowej tj. przelewy, karty bankowe czy kredytowe.

Niestety jak słusznie zauważył portal Braniewo Online na basenie miejskim w Braniewie nie ma możliwości zapłaty poprzez kartę bankową lub kredytową. Poniżej wpis z FB Braniewo Online:

wpis fb

Czy ktoś zna jakąś sensowną odpowiedź na proste pytanie: Dlaczego na basenie miejskim w Braniewie nie można zapłacić bankową kartą? Może kierownictwo basenu ma za dużo pieniędzy, czy może

Dziwi fakt, że Pani Burmistrz Braniewa Monika Trzcińska w minionej kadencji nie zwróciła uwagi na ten problem. Nie jest to jednak czas na szukanie winnych czy obwinianie kogolwiek. Sprawie warto się przyjrzeć i te niedopatrzenie postarać się jak najszybciej skorygować i naprawić.

baner 004

Co bowiem z turystami, którzy odwiedzają Braniewo? Wielu z nich poruszając się po świecie używa kart kredytowych. Dla wielu także braniewian możliwość zapłaty np. kartą kredytową to też świetne rozwiązanie gdy chcemy popływać a nie mamy już środków w danym miesiącu lub mamy inne pilne wydatki. Karta kredytowa daje komfort odłożenia spłaty płatności w czasie.

Jak więc widzimy wprowadzenie takiego standardu przysłuży się wszystkim a basen może tylko się na takim ruchu wzbogacić i cieszyć się większą aktywnością wśród braniewian.

Tyle w temacie basenu miejskiego jednak warto przy okazji tego tematu skupić się na przeglądzie także innych instytucji i spółek miejskich w mieście. Początek kadencji to dla każdej władzy idealny czas na wprowadzanie reform i zmian, wtedy to bowiem jest największy kapitał społeczny i przyzwolenie by zmieniać do czego nie dostrzegli poprzednicy.

Red.

Komentarze

comments

Zobacz również

baner_internetowy-2019

Już dziś startują Dni Elbląga. Będzie się działo

Już dziś startuje tegoroczne święto Elbląga. Dni Elbląga 2019. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *