Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Doda, Żmuda-Trzebiatowska, Dorociński, milionerzy pochodzą z małych miast. W piątek rusza FORUM Młode Braniewo. Młodzi z Braniewa też mają szansę na sukces!
Bez nazwy-2

Doda, Żmuda-Trzebiatowska, Dorociński, milionerzy pochodzą z małych miast. W piątek rusza FORUM Młode Braniewo. Młodzi z Braniewa też mają szansę na sukces!

Czasem wielu z młodych ludzi pozostawionych bez wsparcia czuje kompleks urodzenia się lub dorastania w mniejszym mieście. To dość duża bariera psychologiczna, która uniemożliwia młodym, zdolnym ludziom osiągnąć sukces w biznesie czy innych dziedzinach życia. Tymczasem jak pokazują przykłady wielkich gwiazd czy wielu przedsiębiorców mniejsza miejscowość nie przekreśla nikogo na starcie. Wystarczy uwierzyć w siebie i korzystać z okazji! Po to właśnie powstaje inicjatywa Burmistrza Tomasza Sielickiego FORUM Młode Braniewo, która ma wesprzeć młodych braniewian w drodze do sukcesu.

Młodzi otoczeni opieką i wsparciem miasta! Warto wesprzeć inicjatywę FORUM Młode Braniewo

Już w piątek, 11 stycznia, o godzinie 16:00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Braniewie ruszy inicjatywa FORUM Młode Braniewo mocno wspierana przez Burmistrz Braniewa Tomasza Sielickiego.

braniewo mlodzi termin i miejsce

Wielu twierdzi, że małe miasto jest przeszkodą w osiągnięciu kariery zawodowej w biznesie lub innej dziedzinie życia. Nie jest to jednak prawdą gdyż jak pokazuje życie wielu artystów, przedsiębiorców zarabiających miliony wcale nie urodziło się w Warszawie, Wrocławiu czy Trójmieście. Wręcz przeciwnie, to ludzie z mniejszych miejscowości, mają więcej cech potrzebnych do osiągnięcia sukcesu jak pracowitość, ambicja i determinacja by udowodnić coś swojej rodzinie, społeczności i całemu światu!

By jednak tego dokonać miasto musi dla dorastającej młodzieży być przykładem i wsparciem, że nie tylko wierzy w ich talent i pracowitość ale również każdej jednostce, która chce działać nad swoim rozwojem wskazać rozwiązania jakie są dostępne poprzez wsparcie krajowe, samorządowe czy na wolnym rynku.

Miasto takimi spotkaniami może pomóc by wiele idei młodych ludzi przekuć w realne działanie. Sukcesy kolejnych młodych braniewian będą bowiem najlepszą reklamą miasta w całej Polsce lub na świecie.

baner 750

Artystka DODA, aktorka Żmuda- Trzebiatowska czy aktor Marcin Dorociński i wielu przedsiębiorców milionerów wywodzi się z małych miast!

Uwierzyć w siebie i Braniewo! – to podstawowe motto jakie powinno towarzyszyć każdemu młodemu człowiekowi w Braniewie, który chce lepszego życia dla siebie oraz swojej rodzinnej miejscowości w przyszłości. Kłótnie polityczne są i w dużych i małych miejscowościach, tym nie powinniśmy się aż tak przejmować. Młodzież to jednak ta grupa wiekowa, która jest pełna wspaniałych pomysłów i idei chcąca zmieniać to co jest obecnie. Dzięki inicjatywie Burmistrza Braniewa Tomasza Sielickiego FORUM MŁODE BRANIEWO każdy z WAS będzie mógł starać się powalczyć o temat ważny dla niego i swoich młodych kolegów na przyszłość.

Znana DODA pochodzi z Ciechanowa, aktorka Żmuda- Trzebiatowska z Człuchowa a aktor Marcin Dorociński urodził się w Milanówku, Dorastał w Kłudzienku (20 km na zachód od Warszawy) a o szkole aktorskiej zaczął myśleć pod koniec nauki w technikum w Grodzisku Mazowieckim, gdzie brał udział w akademiach szkolnych.

https://www.fakt.pl/kobieta/moda-i-uroda/gwiazdy-ktore-wybily-sie-z-malych-miejscowosci-i-zrobily-kariere/s23lw2r#slajd-1

Są również przykłady firm i przedsiębiorców, którzy na co dzień prowadzą swoje działalności w mniejszych miejscowościach i nie są codziennie wymieniani w wielkich stacjach telewizji jak rodzina Kulczyków czy Leszek Czarnecki a mimo to są milionerami dzięki swojej codziennej pracy!

http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,23072041,najmniej-znany-polski-biznesmen-a-najbogatszy-na-podkarpaciu.html?disableRedirects=true

https://poranny.pl/kamil-cebulski-najmlodszy-polski-milioner-fortuny-dorobil-sie-w-internecie-wideo/ar/5312146

Zapraszamy więc wszystkich młodych ludzi w Braniewie na piątkowe spotkanie FORUM MŁODE BRANIEWO ale również starszych doświadczonych przedsiębiorców i osoby z życia społecznego, które czują się młode duchem i chcą już od pierwszego spotkania na żywo porozmawiać z młodzieżą i wspierać ich aktywnie w przyszłości w działaniach.

Sami jako portal i Redakcja chętnie będziemy słuchali co młodzież ma do powiedzenia i włączali się w burzę mózgów by Braniewo było silne i bogatsze decyzjami młodych ludzi!

W Braniewie też mogą zrodzić się gwiazdy polskiej sceny artystycznej czy milionerzy. Życzymy powodzenia! Braniewo może być Bogate i Wy MŁODZI też…!

Red.

Komentarze

comments

Zobacz również

baner_internetowy-2019

Już dziś startują Dni Elbląga. Będzie się działo

Już dziś startuje tegoroczne święto Elbląga. Dni Elbląga 2019. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *