Strona Główna / Gastronomia / Drzwi Otwarte w Poradni Nasza Dieta – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji żywieniowej z dietetykiem!
sadasd

Drzwi Otwarte w Poradni Nasza Dieta – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji żywieniowej z dietetykiem!

Z okazji pierwszych urodzin Poradnia Nasza Dieta zaprasza na Drzwi Otwarte w Olsztynie i Elblągu podczas których możecie skorzystać z BEZPŁATNYCH i indywidualnych konsultacji dietetycznych wraz ze szczegółową analizą masy i składu ciała.

Dla wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu zniżka -10% na dowolny plan żywieniowy. Skorzystaj z promocji także w przypadku DIETY ONLINE ! Zapraszamy do zapisów!

Jak wygląda wizyta w poradni dietetycznej Nasza Dieta?

W czasie pierwszego spotkania przeprowadzam wywiad zdrowotno-żywieniowy a także analizę składu ciała dzięki czemu mogę ocenić stan zdrowia i odżywienia organizmu- mówi dietetyk Aleksandra Radomska z Poradni Nasza Dieta. W czasie spotkania rozmawiamy również o codziennym sposobie odżywiania co pozwala nam ustalić przyczynę otyłości, złych wyników badań lub gorszego samopoczucia. Wspólnie zastanawiamy się jak wyeliminować ją w przyszłości oraz wyznaczamy cel jaki klient chce lub powinien osiągnąć.
Plan żywieniowy przygotowany przeze mnie dostosowany jest indywidualnie do stanu zdrowia, zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze oraz uwzględnia preferencje smakowe, umiejętności kulinarne, czy możliwości finansowe i czasowe klienta (nie są tzw. „gotowcami”). W trakcie współpracy spotykamy się regularnie na spotkaniach kontrolnych w czasie których omawiamy przebieg diety i jej efekty. Najważniejsza jest dla mnie satysfakcja klienta i osiągnięcie wyznaczonego celu. Oferuję wsparcie i pomoc przez cały okres dietoterapii.

W ofercie Poradni Nasza Dieta pojawia się również Poradnia Online- na czym polega współpraca z dietetykiem drogą online?

Dieta Online to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, nie mających czasu na dojazdy bądź też nie ma poradni dietetycznej w ich miejscu zamieszkania, jednak chciały by skorzystać z pomocy dietetyka. Na podstawie ankiety zdrowotno-żywieniowej przygotuję indywidualny plan żywieniowy. Ankietę możemy wypełnić również wspólnie w trakcie rozmowy telefonicznej lub przez Skype w dogodnym terminie. Efekty diety sprawdzane są poprzez formularz kontroli, tak aby kolejne jadłospisy były jak najbardziej dopasowane do potrzeb klienta- mówi dietetyk Aleksandra Radomska z Poradni Nasza Dieta.

Liczba miejsc ograniczona! Zapisy i więcej informacji pod numerem telefonu +48 662 972 682!

Przypominamy także o trwającym konkursie w Poradni Nasza Dieta- do wygrania 2-tygodniowy indywidualnie ułożony jadłospis! Szczegóły konkursu: https://www.facebook.com/naszadieta/photos/a.284935932279896/507080423398778/?type=3&theater

a32

Komentarze

comments

Zobacz również

idz_na_wybory_konkurs

Idź na wybory i wygraj koncert dla swojej gminy

Organizatorem konkursu #warmińsko-mazurskie głosuje jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego. Akcja #warmińsko-mazurskie głosuje jest skierowana do gmin z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

https://dragondeweloper.pl/