Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Dzielnicowi promowali swój zawód 
20190312_123724

Dzielnicowi promowali swój zawód 

Dzielnicowi z braniewskiej komendy spotkali się z najstarszymi uczniami jednej z miejscowych podstawówek, by przybliżyć im policyjną służbę. Choć młodzież dzieli jeszcze kilka lat od obrania życiowej, zawodowej ścieżki to warto już teraz zastanowić się kim tak naprawdę chcą być w przyszłości. 

Wczoraj (12.03.2019r.) dzielnicowi miasta Braniewa spotkali się w budynku komendy z uczniami klas VIII Szkoły Podstawowej nr 3 w Braniewie. Młodzież, w ramach zajęć z doradztwa zawodowego, chciała pogłębić swoją wiedzę na temat rekrutacji do Policji.

baner 750

Na początku funkcjonariusze przybliżyli uczniom kolejne etapy procedury, a następnie omówili możliwości awansów w tej profesji. Dzielnicowi rozmawiając z młodzieżą zachęcali, by w przyszłości także dołączyli do grona funkcjonariuszy. Na koniec spotkania każdy uczeń mógł zobaczyć jak wygląda praca mundurowa ”od środka”. Spacerując po komendzie zwiedzili każdy wydział.

Komentarze

comments

Zobacz również

policja

Za znęcanie się nad córką został tymczasowo aresztowany 

Najbliższe trzy miesiące spędzi w więziennej celi 54-latek zatrzymany przez policjantów. Z ustaleń kryminalnych wynika, że …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

http://www.abiprint.pl/