Strona Główna / Kultura i Rozrywka / Elblążanie wystąpią w programie „Nasz Nowy Dom”. Emisja w najbliższą środę na Polsacie!
Screenshot (38)

Elblążanie wystąpią w programie „Nasz Nowy Dom”. Emisja w najbliższą środę na Polsacie!

Wielu z nas w ostatnim czasie jest skazana głównie na cztery ściany w domu i telewizor. Coraz trudniej znaleźć coś innego niż wiadomości o koronawirusie. W najbliższym tygodniu mieszkańcy Elbląga i w regionie znajdą jednak coś dla siebie. Elblążanie wystąpią bowiem w dobrze znanym wszystkim programie „Nasz Nowy Dom” w Polsacie.

Elblążanie zmienią swoje dotychczasowe życie

„Nasz Nowy Dom” to wspaniały program realizowany przez telewizję Polsat. Prowadząca Katarzyna Dowbor odwiedza rodziny, które nie mają łatwego życia i przyszło im żyć w trudnych warunkach mieszkaniowych z różnych powodów i sytuacji losowych.

W najnowszym odcinku numer 183 na ekranach telewizorów wystąpią elblążanie.

baner 750

Oto zapowiedź odcinka:

Po śmierci mamy pani Marta zachorowała na depresję. Kobieta, szukając ukojenia w jedzeniu, popadła w otyłość. Poddała się jednak operacji zmniejszenia żołądka i schudła już 30 kilogramów. W walce wspierają ją mąż Łukasz, teściowa Bożena oraz dwójka dzieci. Rodzina mieszka w Elblągu, w niewielkim mieszkanku, w którym instalacja elektryczna stanowi śmiertelne zagrożenie, a ściany dziecinnego pokoju pokrywa grzyb. Przez znajdujący się w łazience piecyk gazowy pan Łukasz uległ zaczadzeniu. Architekt Wojtek Strzelczyk spróbuje jakoś rozlokować trzypokoleniową rodzinę na niewielkiej przestrzeni.

Czy mieszkaniowa rewolucja się uda? Czy elblążanie rozpoczną nowy rozdział w swoim życiu?

Jeśli chcesz się przekonać bądź przed ekranem telewizora w środę, od 20:05 lub wykup płatny dostęp do odcinka już dziś za jedyne 15 złotych na ipla.tv:

https://www.ipla.tv/wideo/rozrywka/Nasz-nowy-dom/ Nasz-nowy-dom-Odcinek-183/

logo-czarne do zdj

Komentarze

comments

Zobacz również

107126500_304714520907323_8218523226442994178_n (1)

Ważne, aby prezydent stał po stronie rolników

Rosnąca niepewność warunków pogodowych i rynkowych to problemy, z którymi mierzą się polscy rolnicy. – …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *