Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Finalistki Miss z naszego regionu podzieliły się swoimi uczuciami po konkursie Miss Polski 2018
Bez nazwy-1

Finalistki Miss z naszego regionu podzieliły się swoimi uczuciami po konkursie Miss Polski 2018

Po roku przygotowań, Małgorzata Mazur z Elbląga i Aleksandra Bogdan z Braniewa, wzięły udział w konkursie Miss Polski 2018. Chociaż nie udało im się wygrać, to i tak są szczęśliwe i bogatsze o nowe doświadczenia.

Finał Miss Polski 2018 odbył się 10 grudnia. Do tak dalekiego etapu zakwalifikowały się dwie dziewczyny z naszego regionu dwie dziewczyny. Aleksandra Bogdan z Braniewa na ten moment zdobyła tytuł Miss Warmii i Mazur Elbląga 2018, natomiast Małgorzata Mazurz Elbląga uzyskała tytuł drugiej wicemiss Pomorza.

baner 2
Koronę Miss w Finale otrzymała Olga Buława. Pozostałe wyniki prezentują się następująco:

I wicemiss Polski 2018 – Karina Szczepanek
II wicemiss Polski 2018 – Joanna Babynko
III wicemiss Polski 2018 – Kinga Wawrzyniak
IV wicemiss Polski 2018 – Marta Kaczmarczyk
Miss Internetu – Luiza Szczerbowska
Miss Widzów Polsatu – Joanna Babynko
Miss Polski Wirtualnej Polski – Joanna Babynko
Miss Foto – Angelika Hejnar
Miss Mediów Społecznościowych –Dominika Mieczkowska

Finalistki po udziale w programie podzieliły się swoimi uczuciami. Małgorzata Mazur na swoim Facebooku napisała:

„Moja przygoda z konkursem miss się właśnie skończyła, ale kończę ją na pewno silniejsza, bardziej świadoma oraz poznałam wiele wspaniałych, mądrych dziewczyn. Moje świrki bez Was to nie byłoby to samo, dziękuję Wam.
Jeżeli chodzi o resztę przygody to na pewno poświęciłam temu wiele ciężkiej pracy, czasu i zdrowia. Niestety świadomość ciągłego oceniania jest stresująca i oczywiście myśl o wielkim występie przed dużą publiką także.
Liczę że gala się podobała i nie zawiodłam osób które mnie wspierały. Dziękuje wszystkim za tyle miłych słów, jest mi baaardzo miło. A wy co sądzicie o tegorocznej gali Miss Polski”

Natomiast Aleksandra Bogdan opisała co udział w konkursie wniósł do jej życia:

„Oficjalnie moja droga w konkursie Miss Polski zakończyła się na etapie Finalistki. Przez cały rok pracowałam nie tylko nad moim charakterem, ale również nad sylwetką, aby dobrze prezentować się na scenie. Wasze wiadomości dały mi tak ogromny power, że podczas wszystkich występów w ogóle się nie stresowałam. Cieszyłam się każdą sekundą spędzoną na scenie. Podczas wyborów Miss Warmii i Mazur 2018 zadano mi pytanie ” Jakie jest Twoje największe marzenie” odpowiedziałam wtedy, że o marzeniach nie mówi się głośno, bo się nie spełnią. Moje spełniło się właśnie wczoraj. Znalazłam się w gronie 28 najpiękniejszych Polek. Podczas mojej całej przygody z konkursem poznałam naprawdę wartościowych ludzi. Nie tylko piękne, ale i kochane dziewczyny, z którymi nawiązałam silne więzi. Miałam okazje prezentować wspaniałe kreacje najlepszych projektantów, malowały i czesały mnie profesjonalistki i w dodatku poznałam konkurs „od kuchni”. Wszystkim kandydatkom do korony najpiękniejszej bardzo serdecznie gratuluję. Włożyłyśmy ogrom serca w całe przygotowania, dlatego wszystkie jesteśmy wygrane i każda z nas osiągnęła wielki sukces. Wczoraj zamknęła się za mną jedna droga, ale za to otwierają się kolejne. Przede mną nowe cele do zrealizowania, dlatego nie zwalniam tempa. Bardzo serdecznie dziękuję Wam za każdą wiadomość, za udostępnienia i komentarze. Jest Was tak dużo, że jestem jeszcze w wielkim szoku. Już jutro wracam do moich codziennych obowiązków, ale dawną i cichą Olę porzucam w niepamięć. Teraz jestem silną i dumną kobietą z nowymi marzeniami. Trzymajcie się, buziaki”

Bardzo się cieszymy, że dziewczyny zaszły tak daleko. Pokazały niejednej osobie, że warto podejmować się wyzwań i nabywać nowe doświadczenia, przełamywać strach i stawać się coraz odważniejszym.

foto: facebook

Komentarze

comments

Zobacz również

baner_internetowy-2019

Już dziś startują Dni Elbląga. Będzie się działo

Już dziś startuje tegoroczne święto Elbląga. Dni Elbląga 2019. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *