Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Inkubator Przedsiębiorczości w Braniewie ruszył z naborem wniosków do projektu: „Parasol na start-indywidualny program inkubacji – ETAP II” na 2020r.
parasol art

Inkubator Przedsiębiorczości w Braniewie ruszył z naborem wniosków do projektu: „Parasol na start-indywidualny program inkubacji – ETAP II” na 2020r.

Centrum Rozwoju Regionalnego Inkubator przedsiębiorczości w Braniewie jest realizatorem projektu pt. „Parasol na start-indywidualny program inkubacji – ETAP II” w ramach poddziałania 1.3.1 Inkubowanie przedsiębiorstw, działania 1.3 Przedsiębiorczość (Wsparcie przedsiębiorczości), Osi Priorytetowej I Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Po raz kolejny 20 nowo powstałych firm (przedsiębiorstwa powstałe po 01.01.2018) z województwa warmińsko-mazurskiego ma szansę otrzymać pomoc w zakresie:

– powierzchni biurowej,
– usług księgowych i prawnych
– doradztwa indywidualnego
– szkoleń
– promocji i usług ICT.

Ideą programu jest stworzenie warunków do rozwoju nowych przedsiębiorstw. „Parasol” Inkubatora Przedsiębiorczości w Braniewie zadbał o pięć najważniejszych czynników w początkowej fazie rozwoju firmy. Refundowane są koszty obsługi księgowej, prawnej, powierzchni biurowej, szkoleń, doradztwa, promocji. Każda z firm zakwalifikowanych do projektu pod okiem doświadczonych trenerów biznesu przejdzie cykl szkoleń, a także zbuduje strategię rozwoju i promocji swojego przedsiębiorstwa.

Inkubator jest szczególnym miejscem. To właśnie w tym miejscu zbiegają się drogi młodych i przedsiębiorczych ludzi, którzy stają przed wyzwaniem, jakim jest rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz wysoko wyspecjalizowanego zaplecza merytoryczno – technicznegostanowiącego nieocenione wsparcie w pierwszych latach działalności.

Kto może aplikować?

Przedsiębiorstwa z województwa warmińsko-mazurskiego, powstałe po 01.01.2018r.

Kiedy i gdzie?

Zainteresowane firmy prosimy o składanie kompletnych wniosków w formie papierowej osobiście w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości w Braniewie ul. Botaniczna 11 lub listownie, do dnia 31.10.2019 do godziny 13.00. W przypadku przesyłki listownej liczy się data wpływu przesyłki do Inkubatora.

Niezbędne dokumenty?

Szczegółowe informacje na temat projektu oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie internetowej inkubatora:

http://inkubatorbraniewo.pl/news/84/ogloszenie-o-naborze-do-projektu-„parasol-na-start-indywidualny-program-inkubacji-–-etap-ii”-2020.html

Kontakt

tel. 55 230 75 97

ul. Botaniczna 11

14-500 Braniewo

—– Reklama —–

Zobacz również

bon-turystyczny

Uwaga na oszustów!!!

Bon turystyczny nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze – przypomina Polska Organizacja …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *