Remi Dom Seniora
Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Jedna doba – dwóch poszukiwanych zatrzymanych 
policja

Jedna doba – dwóch poszukiwanych zatrzymanych 

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali w ciągu jednego dnia dwóch poszukiwanych. Wobec jednego z mężczyzn funkcjonariusze zainterweniowali tuż po sygnale od mieszkańca, który powiadomił, że ktoś leży w przydrożnym rowie. 

Wczoraj (12.03.2019r.) funkcjonariusze ”patrolówki” realizując sądowe polecenia postanowili zapukać do jednych z drzwi na terenie powiatu. Z ustaleń policjantów wynikało, że może tam przebywać poszukiwany. Jak okazało się chwilę później – podejrzenia mundurowych okazały się słuszne. Zatrzymany 64-latek jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie spędzi teraz najbliższe 45 dni za przestępstwo uszkodzenia ciała.

baner 004

Tego samego dnia, po godz. 14:00 oficer dyżurny komendy został powiadomiony, że w przydrożnym rowie pod Braniewem leży pijany mężczyzna. Na miejsce natychmiast wysłano patrol. Po dotarciu do 42-latka i upewnieniu się, że nie potrzebuje on pomocy medycznej, funkcjonariusze przystąpili do ustalenia jego tożsamości. Odpowiedź ze służbowych systemów była jednoznaczna – mężczyzna był poszukiwany przez elbląską prokuraturę oraz prokuraturę w Starogardzie Gdańskim. Z miejsca interwencji trafił do komendy.

Komentarze

comments

Zobacz również

Bez nazwy-1

Klub Bajeczek zaprasza

Masz dziecko w wieku 2-5 lat? Chcesz wspomóc jego rozwój? Przyjdź wraz ze swoją pociechą …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *