Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Już wkrótce Andropauza 3– czyli jak żyć i nie zwariować?
q7y7bmxhipvfqof6

Już wkrótce Andropauza 3– czyli jak żyć i nie zwariować?

Zapewne nie raz słyszeliście powiedzenie, że wiek to nie liczba lat, lecz stan ducha. Właśnie ten spektakl udowodni prawdziwość tego przysłowia. Pewne jest, że to będzie wieczór pełen śmiechu, przygód i sytuacji absurdalnych! To opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się dopiero po…60.

Tytułem wstępu:

Starość nie chroni przed miłością

Lecz miłość chroni przed starością

Bo prawda jest taka, że się nie starzeje

Serce, które kocha i wiecznie się śmieje!

Uniwersytet Trzeciego Wieku, Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły – postanawiają załozyć teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Niewyżyty, reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:” Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”.

Organizatorzy zapraszają na wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce!

Bohaterami spektaklu będą:

Matylda Damięcka, Piotr Pręgowski,Tadeusz Ross, Kalus, Andrzej Beya Zaborski

Data:

22 maja 2018 o godz. 18:00

Braniewskie Centrum Kultury

Bilety: https://www.kupbilecik.pl/impreza-23850-andropauza.3.braniewo.html

Spieszcie się, bo zostało już mało biletów.

Komentarze

comments

Zobacz również

policja

Zdezorientowana 87-latka błąkała się po ulicach Braniewa – zareagowała jedna z mieszkanek miasta

Postawą godną naśladowania wykazała się pewna mieszkanka Braniewa. Widząc na ulicach miasta zagubioną 87-latkę od …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *