Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Kacper Kozioł przeprowadzi dzisiaj wywiad z Ministrem Markiem Gróbarczykiem!
Bez nazwy-1

Kacper Kozioł przeprowadzi dzisiaj wywiad z Ministrem Markiem Gróbarczykiem!

Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej – Marek Gróbarczyk zgodził się na wywiad z chłopcem uczącym się w Braniewie, Kacprem Kozioł. Tym samym spełni marzenie chłopca, który chciał przeprowadzić wywiad właśnie z nim. Dlaczego? Chłopiec uzasadnia: „Pan jest jakby szefem rybaków, a ta sprawa jest dla mnie bardzo ważna bo moja cała rodzina to rybacy. Zajmę panu tylko 10 minut”

Trzeba przyznać, że chłopiec bardzo ambitnie podchodzi do sprawy. Na YouTube prowadzi swój kanał, na którym znajduje się już kilka wywiadów, z ważnymi osobistościami jak np. Senator Jerzy Wcisła, Pani Ewa Siejk- Dyrektor SP3 w Braniewie, Komendant Policji w Braniewie -Edward Szydłowski , Burmistrz – Monika Trzcińska.

Chłopiec zdecydowanie zmierza do wystawionych sobie celów. Chociaż niektórzy się z niego śmiej, Kacper wciąż próbuje przeprowadzać wywiady z wybranymi osobami. Najczęściej dostaje odpowiedź negatywną, z dopiskiem „życzymy spełnienia marzeń”.

Rodzina nie wierzyła, że wywiad dojdzie do skutku. Jednak rodzice Kacpra, obiecali, że jeżeli minister się zgodzi to zawiozą go w każde miejsce, by mógł spełnić swoje marzenie.

W odpowiedzi na prośbę Kacpra, Minister Gróbarczyk napisał:

„Jestem mile zaskoczony informacją, że Twoim marzeniem jest przeprowadzić ze mną wywiad. Cieszy mnie, że z taką determinacją realizujesz swoje marzenia, nawet wtedy, gdy inni wątpią w możliwość ich osiągnięcia. Wytrwałość w obliczu przeciwności o bardzo ważna postawa, która pomoże Ci prawidłowo ukształtować Twój charakter, a tym samym stać się w przyszłości dojrzałym człowiekiem”

Tak więc już dziś (09.02) rodzice zawiozą Kacpra do Warszawy. Wywiad z ministrem odbędzie się o godz. 12:00 w siedzibie Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Życzymy powodzenia!

Komentarze

comments

Zobacz również

Bosaoplakat

Wieczór autorski w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Bogumiłą Salmonowicz i promocję …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Remi Dom Seniora