Remi Dom Seniora
Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Koncert Charytatywny na rzecz Fundacji Nasze Dzieci zachwycił braniewian.
DSC01341

Koncert Charytatywny na rzecz Fundacji Nasze Dzieci zachwycił braniewian.

30 marca w Braniewskim Centrum Kultury odbył się już XII Koncert Charytatywny na rzecz fundacji Nasze Dzieci. Ci, którzy poświęcili swój czas dla tej szczytnej idei nie mogli żałować spędzonego czasu a atrakcji na scenie nie brakowało.

Organizatorzy w tym roku przygotowali szereg niespodzianek dla zgromadzonych gości. Tak wielu znanych osób w jednym miejscu i w jednym czasie w Braniewie nie gościmy zbyt często.

baner 750

” XII koncert charytatywny na rzecz fundacji Nasze Dzieci już za nami. W tym roku gościliśmy Magdalenę Różczkę, Jana Holoubka, Annę Popek, Daniela Plińskiego oraz niezawodną prezes fundacji Ewę Gorzelak. Po raz kolejny mieszkańcy Braniewa stanęli na wysokości zadania i otworzyli swoje hojne serca, przekazując podczas licytacji ponad 30 tysięcy złotych. Podczas koncertu mogliśmy podziwiać triki iluzjonisty Bartka Lewandowskiego, step Michała Wierzbowskiego, wspaniałe występy uczniów z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu oraz wokal Agi Zaryan. Dziękuję za pomoc w organizacji wszystkim, którzy przyczynili się do tegorocznego sukcesu.

Kalina Jakimczuk, Piotr Paweł Osiak, Piotr Śliwiak, Braniewski Wolontariat, Zuzia Markowska, Joanna Cygan, Grzegorz Cygan, Ewa Woronowicz, Marcin Chmielewski,” – napisał po wydarzeniu jeden z organizatorów tego wydarzenia Przewodniczący Rady Miasta Dariusz Frąckiewicz

Od 12 lat dochód z imprez trafia na konto fundacji Nasze Dzieci przy Klinice Onkologii Centrum Zdrowia Dziecka, która pomaga dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową oraz ich rodzinom.

Jak widać w Braniewie dzieje się sporo a wspólnymi siłami można zorganizować wydarzenie na wysokim poziomie, którego zazdrościć mogą mieszkańcy z innych miast.

Braniewo udowadnia, że umie działać ponad podziałami. Do zobaczenia za rok. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Red.

Komentarze

comments

Zobacz również

urzed olsztyn 600 300

Zarząd województwa z absolutorium i wotum zaufania

Sejmik województwa zatwierdził sprawozdanie z wykonania budżetu województwa za ubiegły rok oraz udzielił wotum zaufania …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *