http://www.abiprint.pl/
Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Konkurs fotograficzno-plastyczny „Stok nie jest dla Bałwanów”
Bez nazwy-1

Konkurs fotograficzno-plastyczny „Stok nie jest dla Bałwanów”

Elementem akcji jest konkurs fotograficzno-plastyczny dla dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pn. „Stok nie jest dla bałwanów”, organizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Stołeczną Grupę Wojewódzką IPA oraz Fundację PZU.

W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie do 3 osób) w dwóch kategoriach wiekowych:
a) kat. I – wiek: 5-10 lat (rysunek, fotografia),
b) kat. II – wiek: 11-16 lat (plakat, fotografia).

baner 750

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 1 marca 2019 r. pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką rysunkową, malarską lub pracy fotograficznej pozwalającej na utrwalenie obrazu na arkuszu o formacie A3 i przesłanie jej na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia podpisaną przez opiekuna prawnego.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 8 marca 2019 r., jury przyzna atrakcyjne nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas ogólnopolskiego finału konkursu.

Komentarze

comments

Zobacz również

gowin

Polskie uczelnie daleko w rankingu topowych uczelni na świecie. Reforma ministra Jarosława Gowina „Konstytucja dla Nauki 2.0” ma to zmienić

Dwanaście polskich uczelni znalazło się w 2018 roku na tak zwanej liście szanghajskiej, czyli rankingu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

abimex