Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Konkurs świąteczny w poradni Nasza Dieta
Bez nazwy-1

Konkurs świąteczny w poradni Nasza Dieta

To jak? Byliście grzeczni w tym roku i odwiedził Was Mikołaj zostawiając prezent w bucie? Prezent przygotowała też dla Was poradnia dietetyczna Nasza Dieta. A dokładnie konkurs, a w nim do wygrania VOUCHER NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DIETETYKIEM WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWĄ ANALIZĄ MASY I SKŁADU CIAŁA! A jeśli uwielbiasz świąteczne dania, domowe wypieki i desery, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Podziel się swoim sprawdzonym świątecznym przepisem na ulubiony zimowy deser: kutię, makowiec, pierniczki czy świąteczną potrawę wigilijną: rybę po grecku, pasztet czy pierogi. Pochwal się ciekawym przepisem na facebooku Naszej Diety w komentarzu pod postem konkursowym lub wyślij na maila kontakt@nasza-dieta.pl

3 najsmaczniejsze propozycje zostaną nagrodzone voucherem na bezpłatne spotkanie w Poradni Nasza Dieta (o wartości 80 zł). Docenimy kreatywność, kolorowe zdjęcia, ciekawy przepis czy pięknie zaserwowane danie na tle Waszej choinki

Voucher nie jest imienny- możesz go podarować także w prezencie mamie, tacie, siostrze, babci czy przyjaciółce. Termin spotkania dostosujemy do Ciebie!

Macie na to czas do 16 grudnia. W poniedziałek wyniki konkursu. Tak, by móc odebrać jeszcze swój prezent przed świętami. Wygrywają trzy osoby. Możliwość spotkania w poradni Nasza dieta w Olsztynie lub Elblągu.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE.
Będzie nam bardzo miło, jeśli przekażecie o konkursie swoim bliskim! Może ktoś w kuchni już pichci jakieś świąteczne pyszności! Już jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów i przepisów.

47270465_509784282856014_6684729812944158720_n

Aleksandra Radomska – Dietetyk
Poradnia dietetyczna „Nasza dieta”
Olsztyn ul. Dąbrowszczaków 39 pok. 303
Elbląg ul. Łowicka 15 (wejście od ul. Ogólnej)
kontakt@nasza-dieta.pl
+48 662 972 682

Więcej informacji znajdziesz na:
www.nasza-dieta.pl
facebook.com/naszadieta/
instagram.com/naszadieta/

Zobacz również

Bez-nazwy-1-3

BogateBraniewo.pl ma już 4 lata! – Świętowanie czas zacząć…

Są wyjątkowe dni w pracy Redakcji, kiedy praca na chwilę spowalnia, a czas świętowania mocniej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *