Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Kryminalni zatrzymali poszukiwanego
policja1

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali na ulicach Braniewa 34-latka. W trakcie legitymowania mężczyzna próbował wprowadzić funkcjonariuszy w błąd podając fałszywe dane. Policjanci nie dali się jednak zwieść. Okazało się, że sąd poszukuje 34-latka od października minionego roku. Teraz zatrzymany spędzi w więziennej celi 85 dni. 

Wczoraj (11.02.2019r.) kryminalni podczas patrolu miasta zwrócili uwagę na jednego z mężczyzn, który wyglądem przypominał im poszukiwanego. Postanowili więc go wylegitymować. 34-latek próbował zmylić policjantów co do swojej tożsamości i początkowo podał inne dane. Swojego celu nie osiągnął bo funkcjonariusze nie stracili czujności.

baner 2
Po sprawdzeniu w bazach prawdziwego imienia i nazwiska mężczyzny okazało się, że jest on poszukiwany przez braniewski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo gróźb karalnych. Z miejsca interwencji trafi do komendy, gdzie spędził noc. Teraz zostanie doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie spędzi 85 dni zasądzonej kary.

sierż. sztab.Jolanta Sorkowicz
Oficer prasowy KPP w Braniewie

Komentarze

comments

Zobacz również

DSC_7865

Poszukiwani przez sądy zatrzymani na granicy

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej od początku sierpnia na polsko-rosyjskiej granicy zatrzymali 12 osób. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *