Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Małżeństwo z Braniewa bierze udział w konkursie, możemy im pomóc!
prizes

Małżeństwo z Braniewa bierze udział w konkursie, możemy im pomóc!

Jeszcze tylko tydzień potrwa konkurs organizowany przez weselezklasa.pl. Jest o co walczyć, bo do wygrania jest voucher o wartości 7 000 zł na wymarzoną podróż poślubną. Wygrywają 3 pary najwyższą liczbą głosów internautów.

Portal organizował 4 edycje, teraz trwa IV w której Internauci mogą głosować na siebie lub na wybrana parę. Zasady IV edycji przedstawiają się następująco:

Data ślubu:

01-07-2018 – 31-12-2018

Data przyjmowania zgłoszeń

01-07-2018 – 07-01-2019

Termin głosowania

08-01-2019 – 22-01-2019

Nagrody

I miejsce – Voucher o wartości 7 000 PLN
II miejsce – Voucher o wartości 3 000 PLN
III miejsce – Voucher o wartości 2 000 PLN
Dwie nagrody specjalne, każda o wartości 1 500 PLN

Wygrywają pierwsze trzy pary, które w głosowaniu Internautów otrzymają największą liczbę głosów. Jury przyzna też dwie nagrody specjalne za najlepsze historie.

Jeśli nie bierzesz udziału w konkursie to możesz wesprzeć pary już biorące udział w konkursie. Jedną z nich jest Emilia i Adam z pobliskiego Braniewa. Para ma już ponad 2000 głosów, jednak na dzień dzisiejszy są dopiero na 7 miejscu. Ich historia przedstawia się następująco:

Historia naszego związku jest bardzo długa, gdyż jesteśmy już ze sobą od 11 lat :) Poznaliśmy się jak ja miałam 15 a Adam 18 lat. Kto w tamtym czasie przypuszczał, że nasza znajomość wytrwa do dnia dzisiejszego i zakończy się ślubem :) Adam przez pierwszy rok naszego związku w dzień naszej miesięcznicy przychodził po mnie do szkoły z czerwoną różą, czego ja się bardzo się wstydziłam hehe ( ps. to było gimnazjum hehe ) Po kilku latach ja wyjechałam na studia do Gdyni a Adam został w Braniewie. Był to ciężki okres, związek na odległość, jednak pewnego dnia Adam podjął męską decyzję, że przeprowadza się do mnie do Gdyni. Kto wie czy jakby się nie zdecydował to nasz związek by przetrwał. W Gdyni mieszkamy już klika dobrych lat, lecz do najwspanialszych zaręczyn doszło w Braniewie w domu moich śp. kochanych dziadków, podczas imprezy urodzinowej. Jak się okazało w kilka miesięcy po zaręczynach, już zaplanowaną datą ślubu, umówionym panieńskim na Sunrise :D, 30 września dowiadujemy się, że jestem w ciąży. Był to dla nas nie mały szok , ale jakże radosny. I tak od kliku miesięcy jesteśmy szczęśliwymi rodzicami i kochającym się małżeństwem :) <3

Głosować można na stronie: https://www.weselezklasa.pl/konkurs/edycja-4/

Komentarze

comments

Zobacz również

zus

Nie wiele czasu na złożenie ZUS IWA

Do końca stycznia część przedsiębiorców musi złożyć informację o danych do ustalenia składki na ubezpieczenie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *