Strona Główna / Konkursy / MEGA Konkurs: Wygraj podwójną wejściówkę na Olsztyn Green Festival. Wystąpią m.in. Paweł Domagała, Mrozu, Piasek, Organek, Łąki Łan, Daria Zawiałow i inni
green

MEGA Konkurs: Wygraj podwójną wejściówkę na Olsztyn Green Festival. Wystąpią m.in. Paweł Domagała, Mrozu, Piasek, Organek, Łąki Łan, Daria Zawiałow i inni

Olsztyn Green Festival to wydarzenie, które elektryzuje już nie tylko miłośników popularnej muzyki w naszym regionie, ale także w całej Polsce. Wszystko za sprawą magicznej scenerii Jeziora Ukiel i plejadzie gwiazd muzycznych. Co czeka nas 15-17 sierpnia? Znamy już wszystkie gwiazdy i program imprezy.

Mega gwiazdy na 6 edycję Olsztyn Green Festival

Już po raz szósty fani najlepszej polskiej muzyki popularnej spotkają się na Olsztyn Green Festival. Wydarzenie odbędzie się na terenie plaży miejskiej w CRS „Ukiel”, w długi sierpniowy weekend 15,16,17 Sierpnia. Pierwszy raz festiwal potrwa trzy dni, co oznacza, że odbędzie się jeszcze więcej koncertów, warsztatów ekologicznych dla dzieci i dorosłych, zajęć sportowych i innych aktywności dla całej rodziny.

Warto podkreślić, że Olsztyn Green Festival to wydarzenie coraz wyższej rangi muzycznej. Rok temu pod sceną bawiło się aż 30 tys. osób. W tym roku, w związku z 3-dniowym okresem koncertowania rekord z całą pewnością zostanie pobity.

baner 750

Tradycyjnie podczas Olsztyn Green Festival będzie można spotkać się z artystami po koncertach, zrobić małe zakupy na stoiskach czy posilić się w strefie food trucków. Nie zabraknie również kina festiwalowego, na którym zaprezentowane zostaną filmy muzyczne. Atrakcje podporządkowane są propagowaniu ekologii i zdrowemu stylowi życia.

Na Olsztyn Green Festival 2019 wystąpią:

15 sierpnia (czwartek): Krzysztof Zalewski, Lao Che, Daria Zawiałow, Rasmentalism, Wojtek Mazolewski Quintet, Komeda, ,Mery Spolsky, Mrozu, Voo Voo.

16 sierpnia (piątek): Nosowska, Mela Koteluk, PRO8L3M, Smolik//Kev Fox, Tęskno, Fisz Emade Tworzywo, The Dumplings, Organek.

17 sierpnia (sobota): Łąki Łan, Sokół, Paweł Domagała, Eabs, Paulina Przybysz, Wasabi, Baranovski, Andrzej Piaseczny.

ORGANIZATOR: Agora SA WSPÓŁORGANIZATOR: Urząd Miasta Olsztyn

Bieżące informacje o festiwalu publikowane będą na stronie www.cjg24.pl oraz na www.facebook.com/olsztyngreenfestival. Bilety do kupienia na: biletycjg24.pl, ebilet.pl, sieci salonów Empik i na Going.

KONKURS – Wygraj podwójne zaproszenie na OLSZTYN GREEN FESTIVAL

Chcesz zobaczyć którąś z gwiazd Olsztyn Green Festival? Chcesz dołączyć do grona tysięcy fanów muzyki, którzy wezmą udział w tym wielkim wydarzeniu w regionie? A może już po prostu „Weź nie pytaj” jak śpiewa Paweł Domagała i powiedz już na czym polega ten mega Konkursǃ

Specjalnie dla czytelników Gazety Bogaty Region oraz portali bogatyelblag.pl, bogatebraniewo.pl, bogatystarogard.pl przygotowaliśmy konkurs, gdzie do wygrania są aż 2 podwójne zaproszenia na Olsztyn Green Festival, który odbędzie się 15-17 sierpnia w Olsztynie.

Co zrobić by wygrać?

1) Polub nasz profil Facebookowy Bogaty Region (https://www.facebook.com/BogatyRegion)

2) 8 sierpnia wyślij e-mail na adres redakcja@bogatyregion.pl w tytule maila wpisując „Bawię się na Olsztyn Green Festival” a w treści maila wpisując swoje imię i nazwisko

3) Podwójną wejściówkę otrzymają dwie osoby. Będzie to osoba, która wyśle e-maila jako pierwsza i dziesiąta w kolejności tego dnia. Pierwszeństwo wygranej będą miały te osoby, które polubiły nasz fanpage przed 8 sierpnia.

4) Z wygranymi skontaktujemy sie drogą mailową i wyślemy bilety w wersji elektronicznej na wskazany przez wygranego adres mailowy.

Zapraszamy do zabawy i konkursu – Redakcja Bogaty Region

Komentarze

comments

Zobacz również

IMG_0535

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury gotowy na wznowienie połączeń pasażerskich

Wprowadzony od 15 marca br. zakaz lotów pasażerskich w Polsce, już od 1 czerwca ulega …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *