Strona Główna / Konkursy / Możesz wygrać rejs do Panamy i spotkać się z papieżem Franciszkiem na Światowych Dniach Młodzieży!
Bez nazwy-1

Możesz wygrać rejs do Panamy i spotkać się z papieżem Franciszkiem na Światowych Dniach Młodzieży!

Kto z nas nie chciałby popłynąć do Panamy? Jeśli chcesz promować nasz kraj za granicą, lubisz przygody, poznawać lubi pełnych pasji to ten konkurs jest dla ciebie! To świetna okazja by się oderwać od codziennych zajęć i przeżyć niezapomniane chwile daleko poza granicami naszego terytorium.

Wspólny projekt Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Akademii Morskiej w Gdyni oraz Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego „Młodzi Światu” to nie tyko podróż, ale także niepowtarzalna szansa na spełnienie marzeń, przekroczenia swoich granic, czas niezapomnianych spotkań, widoków i przeżyć.

Konkurs:

Pierwszy etap konkursu polega na tym, że wysyłamy zdjęcie lub film (do 2 minut), na którym pokażemy najpiękniejszy zakątek, piękną przestrzeń geograficzną, społeczną lub kulturową, w której żyjecie lub z którą jesteście emocjonalnie związani.

Warto uzasadnić swój wybór, by przekonać jak największą liczbę internautów, że „nie ma takiego drugiego/drugiej” na świecie! Zdjęcia można przesyłać do 3 stycznia 2018 roku, natomiast głosowanie skończy się 7 stycznia 2018 roku. Drugim i ostatnim etapem konkursu jest test.

Udział mogą wziąć osoby od 18 do 26 lat, w dniu zgłoszenia.

Przejdźmy do nagród

Nagrodą jest rejs, jedną z wybranych tras. Rejs Niepodległości przebiega przez takie porty jak: Lizbona, Kapsztad, Singapur, Los Angeles czy Panama.

Uwieńczeniem rejsu jest okazja spotkania się z Papieżem Franciszkiem podczas 34. Światowych Dni Młodzieży w Panamie 22-27 stycznia 2019 roku. W organizację Rejsu Niepodległości z ramienia Konferencji Episkopatu Polski zaangażowana jest Rada KEP ds. Duszpasterstwa Młodzieży i Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM.

Warto dodać, że na pokładzie będzie znajdować się młodzież najróżniejszej narodowości, o odmiennej kulturze, kolorze skóry. Warto więc podszkolić swój angielski.

Konkurs który już trwa jest dla młodych ludzi szansą do zaprezentowania się w roli Młodych Ambasadorów. Poprzez ukazanie walorów i piękna swoich „małych Ojczyzn” wygrani będą promowali Polskę za granicą. Konkurs jest także pretekstem do pogłębienia wiedzy historycznej na temat swojego kraju.

Więcej szczegółów <<TUTAJ >>

Komentarze

comments

Zobacz również

baner_internetowy-2019

Już dziś startują Dni Elbląga. Będzie się działo

Już dziś startuje tegoroczne święto Elbląga. Dni Elbląga 2019. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *