Remi Dom Seniora
Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Na basenie będzie można płacić kartą bankową lub kredytową. Wspólny sukces portalu BogateBraniewo oraz Braniewo Online
Bez-nazwy-1-4

Na basenie będzie można płacić kartą bankową lub kredytową. Wspólny sukces portalu BogateBraniewo oraz Braniewo Online

Wiele w ostatnim czasie było politycznej burzy i wzajemnych oskarżeń pomiędzy różnymi obozami politycznymi w Braniewie. Dla mieszkańców liczą się jednak poza tymi dużymi sprawami kwestie praktyczne. Jedną z nich jest sposób płatności na Basenie. Udało się, są zmiany!

Wspólny sukces nacisku BogateBraniewo oraz Braniewo Online

Przez wiele lat braniewski basen cieszył wielu mieszkańców. Niestety sposób płatności za korzystanie z basenu przypominał raczej zamierzchłe czasy…. Tylko gotówka!

baner 004

W obecnych czasach gdzie większość z nas korzysta raczej przy użyciu kart bankomatowych czy kredytowych były to standardy absurdalne.

Problem zauważył kanał facebookowy Braniewo Online zwracając na to uwagę. Jako portal wsparliśmy tą inicjatywę i również nagłośniliśmy ten problem.

Czy na basenie miejskim w Braniewie będzie można zapłacić kartą bankową lub kredytową?

Medialny głos dotarł do Burmistrza Braniewa Tomasza Sielickiego i mieszkańcy Braniewa mogą już bez problemu korzystać z płatności kartą na braniewskim basenie. Będzie to też spora ulga dla turystów.

Otoczenie zaczyna się zmieniać od najmniejszych spraw. Jest to krok w dobrym kierunku i mamy nadzieję, że również w innych miejscach dostępności publicznej płatność kartą będzie standardem.

Red

Komentarze

comments

Zobacz również

DSC_0738 (2) (Copy)

Za nami VIII Jarmark św. Bartłomieja w Pasłęku

Tradycyjnie można było kupić regionalne wyroby, smakołyki, starocie i inne cudeńka. Zagrać w rozmaite gry, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *