Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Nauczycielki Zespołu Szkół Zawodowych gotowały pod okiem samego Mistrza Kurta Schellera!
28782731_1727325173985723_6014490054306899486_n

Nauczycielki Zespołu Szkół Zawodowych gotowały pod okiem samego Mistrza Kurta Schellera!

Nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych w Braniewie, spotkał niezwykły przywilej gotowania z samym Mistrzem Kurtem Schellerem. Od teraz swoich wychowanków będą z pewnością uczyć mistrzowskiego gotowania!

Kurt Scheller jest z pochodzenia szwajcarem, który ma na swoim koncie wiele sukcesów kulinarnych i nagród, o których marzy każdy kucharz. Gotował dla prezydentów, szejków. Obecnie jest szefem kuchni i krytykiem kulinarnym. Wydał dwie kucharskie książki. Był również gościem specjalnym w finale drugiej edycji programu Master Chef w TVN.

Na kursie z zakresu profesjonalnych technik w kulinarnych w programie przewidziano ponad 60 przepisów – od wywarów, zup i sosów, przez mięsa, ryby i owoce morza, po makarony, kasze i ryże, aż po desery. Gotowanie we wspaniałym towarzystwie Mistrza było dla uczestniczek niesamowitym doświadczeniem i wspaniałym przeżyciem.- czytamy na stronie ZSZ w Braniewie

Nauczycielki już nie mogą się doczekać, by podzielić się zdobytym doświadczeniem!

Komentarze

comments

Zobacz również

wybory art wyborczy

Tylko Tomasz Sielicki oraz Zbigniew Dalak wznieśli się ponad podziały w mieście! – Reszta nie umiała powiedzieć dobrego słowa o swoich wyborczych rywalach

PYTANIA W TRYBIE WYBORCZYM to nasza nowa akcja na czas kampanii samorządowej. Kandydaci na Burmistrza …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *