Strona Główna / Aktualności / Braniewo / „Niegrzeczny”- gość hotelowy
policja

„Niegrzeczny”- gość hotelowy

Za zniszczenia w pokoju hotelowym odpowie mieszkaniec gminy Braniewa, zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna spowodował straty w wysokości 900 zł. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Młody mężczyzna postanowił spędzić noc w jednym z hoteli, wynajmując pokój z osobą towarzyszącą. Podczas pobytu mężczyzna zniszczył telewizor jednocześnie powodując straty w wysokości 900 zł. Rano oddał klucze nie mówiąc nic o zniszczeniu, łudząc się, że nikt nie zauważy. Jednak nie uszło to nieuwadze. Kiedy właściciele zażądali naprawy zniszczonego mienia, mężczyzna zbywał z dnia na dzień o poniesienie kosztów naprawy. Zgłoszony fakt na policję doprowadził do ogłoszenia mężczyźnie zarzutu zniszczenia mienia. Tłumaczył się tym, że zdenerwował się faktem nie sprawnego pilota do telewizora. Zamiast poprosić o wymianę baterii mężczyzna teraz poniesie konsekwencje karne. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

sierż. sztab. Monika Śmigielska
Zespół Prasowy KPP Braniewo

Komentarze

comments

Zobacz również

c700x420 (1)

Twoje dziecko może dostać list od Świętego Mikołaja, a nawet nagranie!

Zastanawiasz się, co zrobić, aby tegoroczne święta dla całej twojej rodziny były niezapomniane? Szukasz nieoczywistego …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *