Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Nietrzeźwy kierujący z sądowym zakazem
alkostop_w_rece1

Nietrzeźwy kierujący z sądowym zakazem

Policjanci z braniewskiej drogówki otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców, który widział jak za kierownicę wsiada nietrzeźwy mężczyzna. Kiedy policjanci zatrzymali 59-latka, miał ponad 3 promile oraz posiadał zakaz sądowy na kierowanie pojazdami.

Wczoraj ( 20.02.2018 r. ) policjanci ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie, iż kierujący pojazdem marki Skoda przyjechał do sklepu na terenie gm. Płoskinia i prawdopodobnie jest pod działaniem alkoholu. Policjanci ustalili właściciela pojazdu i udali się we wskazane miejsce, gdzie miał się znajdować kierujący. Policjanci pod sklepem zastali 59- latka, który na początku nie chciał przyznać się, że to on kierował pojazdem. Jak się później okazało, obawiał się powiedzieć prawdę, ponieważ wiedział że posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami. Podczas wykonywania czynności z nietrzeźwym kierującym, mężczyzna przyznał się, że to on prowadził pojazd. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości tj. ponad 3 promile alkoholu we krwi.

W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna odbywał już karę pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Teraz odpowie ponownie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości pomimo orzeczonego zakazu.

DS

Komentarze

comments

Zobacz również

art

Dom Pogodnego Seniora REMI już otwarty – trwa nabór na wolne miejsca

Problem starości w Polsce nie musi być bólem głowy. Wszystko za sprawą nowo otwartego Domu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *