Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Oddaj krew wspólnie z policjantami
3

Oddaj krew wspólnie z policjantami

Już 16 listopada 2017 r. w budynku Komendy Powiatowej Policji w Braniewie odbędzie się kolejna akcja poboru krwi. Krew będą mogli oddać nie tylko policjanci, ale również mieszkańcy powiatu braniewskiego. Zapraszamy do jednostki Policji na godz. 9.00, zarówno honorowych dawców krwi, jak i osoby w przedziale wiekowym 18-65 lat, które chciałyby oddać krew po raz pierwszy.

Oddanie tego cennego daru, którym jest krew to szansa na uczynienie własnego życia jeszcze bardziej wartościowym. Tak naprawdę powód oddania krwi może zejść na drugi plan, gdyż liczy się przede wszystkim jedno – że każdy z osobna i wszyscy razem pomagamy w ten sposób innym ludziom.

Przyjdź do Komendy Powiatowej Policji w Braniewie – 16 listopada 2017 r. (czwartek) o godz. 9.00 i podziel się z potrzebującymi !

Pamiętaj o zabraniu ze sobą dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym twoją tożsamość i nr PESEL np.:

– dowód osobisty, prawo jazdy, paszport,

– dawca wielokrotny- również legitymację Honorowego Dawcy Krwi

Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi, powinien być zdrowy, wypoczęty, wyspany oraz po spożyciu lekkostrawnego i niskokalorycznego posiłku ( np. pieczywo, chuda wędlina, warzywa, owoce) i wypiciu około 1,5 litra płynów w ciągu 24 h przed oddaniem krwi.

Oddając krew, pomagamy osobom potrzebującym, które przechodzą niejednokrotnie ciężkie operacje w wyniku wypadku lub choroby.

Liczymy na Twoją obecność. Zapraszamy do jednostki policji na godz. 9.00, zarówno honorowych dawców, jak i osoby w przedziale wiekowym 18-65 lat, które chciałyby oddać krew po raz pierwszy.

Komentarze

comments

Zobacz również

Bosaoplakat

Wieczór autorski w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Bogumiłą Salmonowicz i promocję …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Remi Dom Seniora