http://www.abiprint.pl/
Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Oddali ponad 18 litrów krwi 
krew

Oddali ponad 18 litrów krwi 

Blisko 50 donatorów, ponad 18 litrów krwi – to podsumowanie wczorajszej akcji honorowego krwiodawstwa, która odbyła się w komendzie Policji. Dziękujemy wszystkim, którzy z dobroci serca podzielili się bezinteresownie swoją krwią z potrzebującymi. Kolejna akcja już pod koniec maja. 

W czwartek (04.04.2019r.) w braniewskiej komendzie po raz drugi w tym roku odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. Zaproszenie do wspólnego donatorstwa zostało rozesłane za pomocą lokalnych mediów i policyjnej strony internetowej. Od godziny 9 korytarz komendy wprost pękał w szwach, a chętnych do podzielenia się krwią wciąż przybywało. W gronie blisko 50 donatorów, którzy oddali łącznie ponad 18 litrów krwi znaleźli się policjanci, pracownicy cywilni Policji, funkcjonariusze Straży Granicznej, Słuzby Więziennej, żołnierze oraz mieszkańcy Braniewa.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i za to, że naturalna dobroć serca popycha Was do tak cudownego czynu, jakim jest dzielenie się z potrzebującymi swoją krwią. Kolejna akcja pod koniec maja. Już teraz liczymy na Waszą obecność.

Komentarze

comments

Zobacz również

zus

Nie wiele czasu na złożenie ZUS IWA

Do końca stycznia część przedsiębiorców musi złożyć informację o danych do ustalenia składki na ubezpieczenie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *