Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Pijana jechała ,,wężykiem’’ – zareagował inny kierowca
alkomat

Pijana jechała ,,wężykiem’’ – zareagował inny kierowca

Nietrzeźwa kierująca nie stanowi już zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Swoją niebezpieczną jazdą zwróciła uwagę innego podróżującego, który o swoich obawach natychmiast powiadomił policjantów. Okazało się, kierująca toyotą miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj(12.09.2019r.) po godz.15:00 oficer dyżurny braniewskiej komendy Policji został powiadomiony przez zaniepokojonego kierowcę, że drogą S-22 podróżuje najprawdopodobniej pijana kobieta. Z relacji zgłaszającego wynikało, że osobowa toyota jedzie ,,wężykiem’’ i właśnie zbliża się do Braniewa.

baner 750

Na wskazany odcinek drogi natychmiast skierowano patrol. Chwilę później funkcjonariusze dostrzegli opisywany samochód i zatrzymali go do kontroli. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że kobieta prowadziła auto mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, teraz za popełnione przestępstwo będzie musiała odpowiedzieć przed sądem.

Po raz kolejny obywatelska czujność umożliwiła policjantom szybkie zatrzymanie pijanego kierowcy. Funkcjonariusze apelują, aby każdy reagował na niepokojące zachowania innych uczestników ruchu drogowego. Każdy, nawet anonimowo może powiadomić policjantów o tym fakcie dzwoniąc na numer 112. Funkcjonariusze sprawdzą każdy taki sygnał.

Komentarze

comments

Zobacz również

bon-turystyczny

Uwaga na oszustów!!!

Bon turystyczny nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze – przypomina Polska Organizacja …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *