Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Pijany jechał motorowerem. Zatrzymali go policjanci
policja1

Pijany jechał motorowerem. Zatrzymali go policjanci

Funkcjonariusze z braniewskiej ”drogówki” po raz kolejny przerwali jazdę pijanemu kierowcy. Tym razem nieodpowiedzialnością wykazał się 35-letni motorowerzysta, która prowadził mając ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie.

Pomimo licznie przeprowadzanych akcji policyjnych i nagłaśnianiu ich w lokalnych mediach nietrzeźwi kierowcy wciąż stanowią duże zagrożenie bezpieczeństwa nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Niezmienny pozostaje wciąż fakt, że funkcjonariusze bardzo restrykcyjnie podchodzą do kwestii alkoholu na drodze, czego doświadczył w niedzielny poranek pewien 35-latek. Policjanci ”drogówki” zatrzymali go do kontroli chwilę przed godz.8:00 na ul. Kościuszki w Braniewie. Przeprowadzone przez nich badanie wykazało, że mężczyzna prowadził mając ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zakończyli jego nieodpowiedzialną jazdę. Teraz sprawą zajmą się kryminalni. Za popełnione przestępstwo 35-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

sierż. sztab.Jolanta Sorkowicz
Oficer prasowy KPP w Braniewie

Komentarze

comments

Zobacz również

Bez nazwy-2

Ciężarówki Coca-Coli w Braniewie? Weź udział w głosowaniu!

Od wielu lat stanowią silnie rozpoznawalny atrybut okresu przedświątecznego. Co więcej, społecznie pożądany. Kiedy kilka …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *