Wyrębek
Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Pijany mężczyzna zaatakował 11 i 14-latka. Zatrzymali go policjanci 
policja

Pijany mężczyzna zaatakował 11 i 14-latka. Zatrzymali go policjanci 

Trudno o jakiekolwiek wytłumaczenie takiego zachowania 22-latka. Jak ustalili policjanci, pijany mężczyzna najpierw zaatakował 14-latka, a następnie biegnąc ulicami miasta uderzył i wywrócił na ziemię 11-letniego chłopca. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty uszkodzenia ciała. Teraz nie uniknie już odpowiedzialności. 

W minionym tygodniu policjanci z posterunku Policji w Pieniężnie zostali powiadomieni przez zaniepokojonego chłopca, że jego kolega został pobity. Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Policjanci ustalili, że 22-letni mężczyzna najpierw zwabił na rampę kolejową 14-latka, a następnie go zaatakował uderzając pięścią i popychając.

baner

Gdy w obronie chłopca stanęła znajoma agresora – ten postanowił uciec. Biegnąc ulicami Pieniężna zaatakował jeszcze jednego małoletniego – 11-latka, który akurat stanął na jego drodze. Za mężczyzną ruszyli funkcjonariusze. Chwilę później 22-latek był już w radiowozie, skąd trafił wprost do komendy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, w tym licznych przesłuchań świadków, przedstawili dzień później agresorowi zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała chłopców. Teraz mężczyzna ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

sierż. sztab.Jolanta Sorkowicz
Oficer prasowy KPP w Braniewie

Komentarze

comments

Zobacz również

Bez nazwy-1

Klub Bajeczek zaprasza

Masz dziecko w wieku 2-5 lat? Chcesz wspomóc jego rozwój? Przyjdź wraz ze swoją pociechą …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *