Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Pijany nastolatek leżał przy moście. Interweniował policjant na urlopie
policja1

Pijany nastolatek leżał przy moście. Interweniował policjant na urlopie

O szczęśliwym finale swojego nieodpowiedzialnego zachowania może mówić pewien 14-latek. Na pijanego chłopca, który leżał przy moście, zwrócił uwagę policjant, który w tym czasie wypoczywał na urlopie nad Jeziorem Piechrzalskim. Dzięki interwencji funkcjonariusza nastolatek został przekazany pod opiekę rodziny, a o zdarzeniu powiadomiony zostanie teraz sąd rodzinny.

We wtorek (28.07) wypoczywający w trakcie urlopu nad jeziorem Pierzchalskim asp.szt. Jan Szyca zwrócił uwagę na pewnego chłopca, który miał trudności z utrzymaniem równowagi. Po chwili nastolatek położył się koło mostu. Policjant od razu ruszył z pomocą. Okazało się, że chłopak był pod silnym działaniem alkoholu, a w rozmowie z funkcjonariuszem próbował wprowadzić go w błąd, co do swojego wieku. Policjant nie dał jednak wiary słowom nieletniego. Funkcjonariusz wezwał na miejsce patrol, który przekazał 14-latka pod opiekę jego bliskich. Teraz o całej sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

podkom. Jolanta Sorkowicz
Oficer prasowy KPP w Braniewie

Komentarze

comments

Zobacz również

IMG_2832

Żołnierze 43blp zabrali wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej do Warszawy

W przededniach 76. Rocznicy Powstania Warszawskiego, żołnierze 43 batalionu lekkiej piechoty  z Braniewa, zabrali wychowanków Placówki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *