Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Pijany traktorzysta zatrzymany przez policjantów dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu
policja

Pijany traktorzysta zatrzymany przez policjantów dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu

Obywatelska czujność po raz kolejny przyczyniła się do szybkiego zatrzymania pijanego kierowcy. Zgłaszający widząc, jak nietrzeźwy mężczyzna jedzie ciągnikiem – wezwał policjantów. Funkcjonariusze dotarli do nieodpowiedzialnego kierowcy. Przeprowadzone badanie wykazało, że prowadził mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie przed sądem. 

Wczoraj (09.10) oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony, że w kierunku miejskości Księżno (gm. Wilczęta) jedzie nietrzeźwy traktorzysta. Na wskazany odcinek drogi natychmiast wysłano patrol z posterunku Policji w Wilczętach. Już chwilę później funkcjonariusze dostrzegli pojazd i przystąpili do skontrolowania siedzącego za kierownicą mężczyzny.

baner

Przypuszczenia zgłaszającego okazały się słuszne. Policyjne badanie wykazało, że kierowca jechał traktorem mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Co więcej, funkcjonariusze ustalili również, że nie ma on prawa jazdy. Sprawą zajmą się teraz kryminalni.

Komentarze

comments

Zobacz również

Spotkanie autorskierysiucwirlej

Spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza 18 października, godz. 17:00 na spotkanie z Ryszardem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *