Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Płatności kartą bankową lub kredytową w Braniewskim Centrum Kultury – chcecie tego?
karta terminal

Płatności kartą bankową lub kredytową w Braniewskim Centrum Kultury – chcecie tego?

Przez lata w Braniewie nie udało się wprowadzić rzeczy wydawało się oczywistych jak na realia XXI wieku. Na całe szczęście głos mieszkańców staje się słyszalny i w miejskich obiektach wprowadzane są standardy jakie na co dzień obowiązują w dużych miastach. Pora na kolejne dobre zmiany!

Płatności kartą bankową lub kredytową w Braniewskim Centrum Kultury?

Od lat Braniewskie Centrum Kultury robiło kawał dobrej roboty. W mieście gdzie nie wiele jest wydarzeń BCK staje na wysokości zadania i braniewianie co chwile zaskakiwani są dobrym filmem, koncertem czy sztuką teatralną. Dodatkowo wielu z nas znajduje tu realizację swoich pasji poprzez warsztaty artystyczne, koła zainteresowań czy inne ważne spotkania.

Niestety podobnie jak w przypadku Basenu Miejskiego przez lata kierownictwo ani też poprzednia władza nie dostrzegała jednego szczegółu – braku możliwości płacenia kartą bankową lub kredytową!

W ostatnich miesiącach wspólnie z profilem Facebookowym Braniewo Online apelowaliśmy do Burmsitrza by zainterweniował w temacie braku płatności kartą bankową na Basenie Miejskim. W komentarzach wielu z Was mówiło, że takiego sposobu płatności brakuje również w Braniewskim Centrum Kultury.

Cieszy nas fakt, że Braniewo Online zaapelowało również o to by zmiany na miarę XXI wieku zawitały również do tej instytucji miejskiej. Oby kierownictwo nie robiło problemu a już wkrótce kulturę będziemy mogli obejrzeć nawet jeśli na koniec miesiąca będzie pusto w portfelu, bo od czego są przecież płatności kartą kredytową! – Skoro można w Multikinie, powinno to również być standardem w BCK. Do dzieła! Przyłączamy się do apelu o te pozytywne zmiany dla mieszkańców.

braniewo bck

Link do artykułu odnośnie zmian jakie zaszły na Basenie:

Na basenie będzie można płacić kartą bankową lub kredytową. Wspólny sukces portalu BogateBraniewo oraz Braniewo Online

 

Red.

Komentarze

comments

Zobacz również

DSC_7865

Poszukiwani przez sądy zatrzymani na granicy

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej od początku sierpnia na polsko-rosyjskiej granicy zatrzymali 12 osób. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *