Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Podsumowanie działań „Młodość – Brawura – Prędkość”  
1 (4)

Podsumowanie działań „Młodość – Brawura – Prędkość”  

Od piątku ( 23.02.2018 r. ) do środy ( 28.02.2018 r.) policjanci z braniewskiej drogówki przeprowadzili działania „Młodość – Brawura – Prędkość”. Prowadzone działania miały na celu podnieść świadomość szczególnie młodych kierujących, że to połączenie brawury i prędkości generuje najwięcej groźnych w skutkach zdarzeń drogowych.

Działania miały na celu zmiejszenie zagrożeń związanych z narmierną prędkością. Jest to jedno, z priorytetowych zadań Policji. W trakcie działań policjanci uświadamiali, szczególnie młodym kierującym, że to połączenie brawury i prędkości generuje najwięcej groźnych w skutkach zdarzeń drogowych.

Podczas działań policjanci skontorolowali 120 pojazdów. Funkcjonariusze w 66 przypadkach podjęli decyzję o ukaraniu kierujących mandatem karnym, z czego 44 dotyczyły przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Spośród przeprowadzonych kontroli, policjanci zatrzymali 4 dowody rejestracyjne pojazdów, których stan techniczny pozostawiał wiele do życzenia.

Policjanci wciąż apelują o rozwagę !

Kierowco pamiętaj :

jedź ostrożnie,

przestrzegaj dozwolonych prędkości,

zwalniaj przed przejściem dla pieszych i w okolicach szkół.

DS

Komentarze

comments

Zobacz również

urząd

Do Braniewa wchodzi nowy tytuł prasowy – sprawdź, gdzie znajdziesz Gazetę Warmińską, bezpłatny papierowy dwutygodnik z wiadomościami z regionu.

Gazeta Warmińska to bezpłatny dwutygodnik regionalny. Czym jest nowy tytuł prasowy w naszym mieście i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *