Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Policjanci na Giełdzie Szkół
IMG-20180411-WA0001

Policjanci na Giełdzie Szkół

Pokaz sprzętu służb mundurowych połączony z ofertą edukacyjną braniewskich szkół gościł na tegorocznej Giełdzie Szkół. Na placu wewnętrznym Starostwa Powiatowego policjanci z braniewskiej komendy zaprezentowali sprzęt będący na wyposażeniu jednostki w Braniewie.

Uczniowie szkół gimnazjalnych jak co roku mieli okazję obejrzeć z bliska wyposażenie braniewskich policjantów i porozmawiać o policyjnej służbie. Młodzież interesowała się głównie wyposażeniem, z którym na co dzień nie ma styczności. Męską część zwiedzających do stoisk mundurowych przyciągał sprzęt specjalistyczny lub ciekawość, jaką moc mają silniki policyjnych radiowozów.

Policjanci z braniewskiej jednostki oraz Specjalista ds. Kadr i Szkolenia podczas spotkania informowali uczniów o zasadach prowadzonego naboru do służby w Policji oraz zachęcali do wstąpienia w swoje szeregi. Uczniom została przekazana również informacja o etapach postępowania kwalifikacyjnego oraz wręczane były ulotki informacyjne o naborze do służby w Policji.

DS

Komentarze

comments

Zobacz również

policja

Policjanci ,,drogówki” podsumowali weekend 

Represjonowanie drogowych piratów na s-22, zatrzymany nietrzeźwy kierowca oraz praca na miejscach kolizji – tak …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Remi Dom Seniora