Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku
Wypadek

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

Funkcjonariusze z braniewskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w okolicy miejscowości Grabowiec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-latek jadący bmw stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Z kierowcą podróżowało trzech mężczyzn. Wszyscy trafili do szpitala.

Wczoraj (14.07.2019r.) po godz.20:30 oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony, że w pobliżu Grabowca (gm.Lelkowo) pojazd uderzył w drzewo. Na miejsce natychmiast skierowano patrol. Tam pomocy poszkodowanym udzielała już załoga karetki pogotowia.
baner 750

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24-latek, który podróżował bmw z trzema mężczyznami stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek uderzenia obrażenia odnieśli wszyscy podróżujący tym samochodem. Kierowca został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny oraz sporządzili niezbędną dokumentację. Teraz będą szczegółowo wyjaśniać wszystkie okoliczności tego wypadku.

Komentarze

comments

Zobacz również

Braniewska Liga

Rusza regionalna piłkarska Liga Mistrzówǃ Zapisz swoją drużynę do BALPN – amatorskiej ligi piłki nożnej im. Czesława Staszczyńskiego

Marzy aby zostać gwiazdą jak Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski czy Leo Messi? Piłka nożna to …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *