abimex
Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Policjanci z Braniewa na podium turnieju piłkarskiego 
Dryżyna KPP w Braniewie

Policjanci z Braniewa na podium turnieju piłkarskiego 

Policyjna drużyna z Braniewa po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych w trakcie sportowych zmagań. Tym razem funkcjonariusze walczyli z policyjnymi drużynami z garnizonu Warmii i Mazur o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. 

W sobotę (11.05.2019r.) w Ornecie odbył się turniej piłkarski o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Taka forma sportowej rywalizacji miała miejsce już po raz 8. i w każdej edycji uczestniczyli funkcjonariusze z Braniewa. O pierwsze miejsce na podium walczyły policyjne drużyny z garnizonu warmińsko-mazurskiego.

baner 750

Zacięta rywalizacja 6-osobowych składów trwała do końca. I tak, po kilku godzinach zmagań wyłoniono najlepszych. Na III miejscu podium uplasowali się funkcjonariusze z braniewskiej komendy, spośród których decydujące bramki zdobywali sierż.Rafał Karpiński, sierż. Szymon Biryło, sierż.szt.Damian Sorkowicz oraz asp.szt. Kamil Zalewski. W meczu o wejście do finału rozgrywek policjanci z Braniewa przegrali jedną bramką (2:3) z drużyną z Nowego Miasta Lubawskiego.

sierż. szt.Jolanta Sorkowicz
Oficer prasowy KPP w Braniewie

Komentarze

comments

Zobacz również

art

Nie trać czasu na bieganie po Bankach… Eksperci z Luka Finance wytłumaczą Ci wszystko w sprawie kredytów

Wielu z nas nie ma czasu by przejść się po wielu Bankach i wyszukać odpowiednią …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

http://www.abiprint.pl/