Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Policjanci zlikwidowali plantacje konopi indyjskich
1 (4)

Policjanci zlikwidowali plantacje konopi indyjskich

Kryminalni zlokalizowali, a następnie zlikwidowali cztery plantacje marihuany na terenie gm. Braniewo. 29-latek, który nielegalnie uprawiał konopie indyjskie został zatrzymany, a po jego przesłuchaniu usłyszy zarzuty. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci pionu kryminalnego, rozpracowując środowisko zajmujące się przestępczością narkotykową ustalili wspólnie z funkcjonariuszami braniewskiej Straży Granicznej, że na terenie gm. Braniewo mogą znajdować się nielegalne plantacje marihuany.

baner

Do realizacji doszło wczoraj ( 18.09.2018 r.). Wtedy do policyjnej celi trafił 29-letni mieszkaniec gm. Braniewo. Funkcjonariusze zlokalizowali cztery plantacje, w których mężczyzna uprawiał konopie indyjskie.

Na plantacjach kryminalni zabezpieczyli 118 krzaków marihuany w różnej fazie wzrostu (do 200 cm). W trakcie przeszukania pomieszczeń należących do 29-latka funkcjonariusze odnaleźli również dwa słoiki z zawartością suszu roślinnego, cztery młynki do mielenia suszu, metalowy pojemnik z zawartością suszu roślinnego oraz fajkę wodną. Sprawa jest rozwojowa, a policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Komentarze

comments

Zobacz również

Bez nazwy-1

Klub Bajeczek zaprasza

Masz dziecko w wieku 2-5 lat? Chcesz wspomóc jego rozwój? Przyjdź wraz ze swoją pociechą …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *