Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Policyjna interwencja wobec 26-latka zakończona zarzutem za posiadanie narkotyków 
policja

Policyjna interwencja wobec 26-latka zakończona zarzutem za posiadanie narkotyków 

Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi 26-latkowi, podejrzanemu o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany przez policyjny patrol prewencji chwilę po tym, jak próbował ukryć zawiniątka z zawartością narkotyków. Czynności w tej sprawie trwają, a kryminalni nie wykluczają dalszych zatrzymań.

W środę (08.08) około godz. 21:00 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zwrócili uwagę na dwie osoby, które przebywały w okolicy rzeki w Braniewie. Na widok radiowozu jeden z nich odłożył na ziemię dwa srebrne zawiniątka. Funkcjonariusze przystąpili do wylegitymowania mężczyzn. Podczas tej czynności 26-latek i jego znajomy zachowywali się nerwowo, unikali kontaktu wzrokowego z patrolem. Chwilę później policjanci poznali powód takiej ich reakcji. W pobliżu mężczyzn funkcjonariusze zabezpieczyli 2 zawiniątka , w których jak ustalili, znajdowało się blisko 10 gramów marihuany oraz około 2 gramów amfetaminy. Co więcej, w plecaku należącym do 26-latka była waga, młynek oraz szklana lufka. Znad rzeki zatrzymani mężczyźni trafili wprost do policyjnej celi gdzie spędzili noc.   Sprawą zajęli się kryminalni. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego – 26-letni podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie trwają, a kryminalni nie wykluczają dalszych zatrzymań.

sierż. sztab.Jolanta Sorkowicz
Oficer prasowy KPP w Braniewie

Komentarze

comments

Zobacz również

Bosaoplakat

Wieczór autorski w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Bogumiłą Salmonowicz i promocję …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *