Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Policyjne podsumowanie sylwestrowej nocy i pierwszego dnia nowego roku 
policja

Policyjne podsumowanie sylwestrowej nocy i pierwszego dnia nowego roku 

Było spokojnie – tymi słowami funkcjonariusze podsumowali ostatnie 48 godzin swojej służby. Na szczęście policjanci nie odnotowali żadnych zgłoszeń dotyczących nieumiejętnego obchodzenia się materiałami pirotechnicznymi. Funkcjonariusze przeprowadzili natomiast 22 interwencje, związane głównie z awanturami rodzinnymi, wielokrotnie reagowali także na informacje związane z zakłócaniem porządku. Na szczęście miniony czas nie obfitował w zdarzenia drogowe. 

Jak każdego roku okres sylwestrowy i noworoczny to czas wzmożonych policyjnych działań. Wszystko po to, by zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i jak najszybciej reagować na wezwania obywateli.

Tegoroczna sylwestrowa noc oraz pierwsza doba 2019 r. minęły spokojnie. Braniewscy policjanci w ciągu minionych 48 godzin interweniowali 22 razy. Działania policjantów zmierzały przede wszystkim do udzielania przez nich pomocy w trakcie kłótni rodzinnych,takich wezwań było 10. Patrole reagowały także na wszelkie zakłócania porządku publicznego. Miniony czas to także wyjątkowy spokojny okres pod względem drogowych zdarzeń.

sierż. sztab.Jolanta Sorkowicz
Oficer prasowy KPP w Braniewie

Komentarze

comments

Zobacz również

policja

Jeden schował się w szafie, drugi za drzewem – obaj poszukiwani zostali zatrzymani 

Policjanci z braniewskiego ogniwa patrolowo-interwencyjnego w trakcie jednej służby, w zaledwie godzinę zatrzymali dwóch poszukiwanych. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *