Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Puchar w rękach mundurowych
IMG-20200224-WA0011

Puchar w rękach mundurowych

Na co dzień dbają o bezpieczeństwo mieszkańców, po służbie – rozwijają swoje sportowe pasje, integrując się przy tym nie tylko z innymi funkcjonariuszami, ale i lokalną społecznością. Drużyna, którą tworzą braniewscy policjanci, przedstawiciele innych służb i cywile – zwyciężyła w pierwszym turnieju Pucharu Ligi w ramach Braniewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

W miniony czwartek (20.02.2020r.) na jednym z miejscowych orlików w Braniewie zmierzyli się finaliści turnieju rozgrywanego w ramach BALPN – amatorskiej ligi. O miano najlepszej drużyny rywalizowały dwie ekipy – ,,Mundurowi” oraz ,,De Reigner”. Nie trudno się domyślić, że w składzie tej pierwszej są funkcjonariusze – głównie braniewscy policjanci, ale i strażak, żołnierz, czy dwaj młodzi mieszkańcy Braniewa, którzy swoją zawodową przyszłość wiążą z mundurówką.

baner 004

,,Mundurowi” swoje pierwsze mecze z taką nazwą rozegrali we wrześniu 2019r. Do tej pory są niepokonaną drużyną. Każdemu członkowi tego sportowego teamu zależało, by i nadchodzący finał wygrać. Tak też się stało. Choć w pierwszej połowie nie padła żadna bramka, to finalnie mecz skończył się z wynikiem 2:0 dla ,,Mundurowych”.

Tego typu towarzyskie spotkania są doskonałą okazją na integrowanie się z przedstawicielami innymi służb, czy mieszkańcami. To także czas dla funkcjonariuszy na odstresowanie się po ciężkiej służbie.

Mundurowym gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Komentarze

comments

Zobacz również

art

Nie trać czasu na bieganie po Bankach… Eksperci z Luka Finance wytłumaczą Ci wszystko w sprawie kredytów

Wielu z nas nie ma czasu by przejść się po wielu Bankach i wyszukać odpowiednią …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *