http://www.abiprint.pl/
Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Rusza nabór uzupełniający do „Parasol na start-indywidualny program inkubacji – ETAP II „
art

Rusza nabór uzupełniający do „Parasol na start-indywidualny program inkubacji – ETAP II „

Przedsiębiorco! Nabór uzupełniający do projektu: „Parasol na start-indywidualny program inkubacji” na 2020 rok został otwarty. Inkubator Przedsiębiorczości w Braniewie przyjmuje wnioski do 10.12.2019.

Centrum Rozwoju Regionalnego Inkubator przedsiębiorczości w Braniewie jest realizatorem projektu pt. „Parasol na start-indywidualny program inkubacji – ETAP II” w ramach poddziałania 1.3.1 Inkubowanie przedsiębiorstw, działania 1.3 Przedsiębiorczość (Wsparcie przedsiębiorczości), Osi Priorytetowej I Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

W projekcie może wziąć udział 20 nowo powstałych firm (przedsiębiorstwa powstałe po 01.01.2018) z województwa warmińsko-mazurskiego.

Projekt został skierowany do przedsiębiorstw z województwa warmińsko-mazurskiego w początkowej fazie rozwoju tzn. prowadzących działalność gospodarczą nie dłużej niż 3 lata.

Młodzi przedsiębiorcy, mają szansę otrzymać wsparcie w zakresie:

– powierzchni biurowej,

– usług księgowych i prawnych

– ️doradztwa indywidualnego

– szkoleń

– promocji i usług ICT.

Aplikować mogą przedsiębiorstwa z województwa warmińsko-mazurskiego, powstałe po 01.01.2018r.

Rekrutacja uzupełniająca została rozpoczęta. Wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa, mogą składać kompletne wnioski w formie papierowej osobiście w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości w Braniewie ul. Botaniczna 11 lub listownie, do dnia 10.12.2019 do godziny 13.00. W przypadku przesyłki listownej liczy się data wpływu przesyłki do Inkubatora.

Projekt ma na celu pomoc firmom w ich początkowej fazie rozwoju. Ze względu na różne etapy rozwoju przedsiębiorcy otrzymają wsparcie dostosowane do ich ówczesnych potrzeb.

Szczegółowe informacje na temat projektu oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie internetowej inkubatora:

http://inkubatorbraniewo.pl/news/86/lista-przedsiebiorcow-zakwalifikowanych-do-drugiej-edycji-projektu-parasol-na-start!-.html

🔴Kontakt❓

tel.55 230 75 97

ul. Botaniczna 11

14-500 Braniewo

📣Razem dojrzewamy szybciej❗️

📣Wspólnie tworzymy nasze otoczenie

—–REKLAMA—–

Zobacz również

iphone-1283665_1280

Telefoniczny dyżur ekspertów ZUS w Olsztynie

30 września br. odbędzie się dyżur telefoniczny eksperta ZUS. Tematem dyżuru będzie: Zasiłek opiekuńczy. Komentarze …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *