https://dragondeweloper.pl/
Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Rusza regionalna piłkarska Liga Mistrzówǃ Zapisz swoją drużynę do BALPN – amatorskiej ligi piłki nożnej im. Czesława Staszczyńskiego
Braniewska Liga

Rusza regionalna piłkarska Liga Mistrzówǃ Zapisz swoją drużynę do BALPN – amatorskiej ligi piłki nożnej im. Czesława Staszczyńskiego

Marzy aby zostać gwiazdą jak Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski czy Leo Messi? Piłka nożna to Twoja pasja? Jeśli tak, a na zawodową karierę jest już za późno, to oferta startującej regionalnej amatorskiej ligi piłki nożnej BALP im. Czesława Staszczyńskiego jest idealną ofertą dla Ciebie.

Zapisy tylko do końca sierpnia. Start rozgrywek od września

Amatorska regionalna liga mistrzów rusza już we wrześniu. Pora się więc pośpieszyć gdyż zapisy trwają tylko do końca sierpnia. Udział w BALPN mogą wziąć wszystkie chętne amatorskie zespoły piłki nożnej z regionu, powiatu i okolic. Wymogiem jaki wskazują organizatorzy jest minimum 7 osobowa drużyna, którą możecie stworzyć z kolegami z pracy, szkoły, studiów czy swojego osiedla.

baner 2

Sport to zdrowie, udział w lidze to idealna okazja by na stałe zadbać o swoją kondycję fizyczną i odstresować się po pracy.

Braniewska Amatorska Liga Piłki Nożnej ma już wieloletnią tradycję i od początku powstania „Orlika” w Braniewie jest z nim nierozerwalnie związana. Założycielem i pomysłodawcą był wieloletni zawodnik i trener MOS „Zatoka” Czesław Staszczyński. Po jego śmierci od sezonu 2016/2017 Liga nosi jego imię. „Zakładówka” kieruje się zasadą fair-play i tworzona jest w równej mierze przez organizatorów, jak i wszystkie zespoły oraz ich zawodników. Kto w tym roku zdobędzie serca kibiców i wygra rozgrywki? Kto zostanie królem strzelców rozgrywek? Będziemy informować Was na bieżąco.

Regulamin BALPN im. Czesława Staszczyńskiego dostępny pod linkiem: ZAPISY

Red.

plakat amatorska liga

Komentarze

comments

Zobacz również

iphone-1283665_1280

Telefoniczny dyżur ekspertów ZUS w Olsztynie

30 września br. odbędzie się dyżur telefoniczny eksperta ZUS. Tematem dyżuru będzie: Zasiłek opiekuńczy. Komentarze …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *