Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Sławomir i Paweł Domagała oraz włoski wieczór z Albano Power. To gwiazdy Dni Braniewa 2019 roku. Święto miasta na Bogatoǃ
dni braniewa

Sławomir i Paweł Domagała oraz włoski wieczór z Albano Power. To gwiazdy Dni Braniewa 2019 roku. Święto miasta na Bogatoǃ

Braniewo od lat czekało na wydarzenie z prawdziwego zdarzenia. Okazuje się, że wspaniały Sylwester z tego roku był tylko małą rozgrzewką przed tym co czeka nas w tegoroczne Dni Braniewa 2019.

Święto miasta na Bogato – czegoś takiego jeszcze nie było w Braniewie

Burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki nie mając dużo czasu po objęciu fotela Burmistrza miasta wykazał się sporymi zdolnościami organizacyjnymi i w krótkim czasie zorganizował bardzo udaną zabawę sylwestrową. Braniewianie byli zachwyceni a na scenie pojawił się zespół Piękni i Młodzi oraz Miły Pan. Był też pokaz fajerwerków. Do Amfiteatru przybyły tysiące osób chcących się bawić w Braniewie. Sylwester zrobił tak duże wrażenie, że nawet mieszkańcy Olsztyna zazdrościli zabawy braniewianom.

Braniewo z Sylwestrem lepszym od Olsztynaǃ – mieszkańcy zachwyceni nowym Burmistrzem. Za czasów Pani Burmistrz Moniki Trzcińskiej było zupełnie inaczej….

Na organizację Dni Braniewa Burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki ma zdecydowanie więcej czasu. Jednak lista gwiazd jaka pojawiła się dziś oficjalnie na stronie urzędowej zaskoczyła chyba największych optymistów i marzycieli.

baner 2

Podczas tegorocznych Dni Braniewa wystąpią gwiazdy topowe polskiej sceny muzycznej jakimi są Sławomir ze swoim utworem „Miłość w Zakopanem” oraz Paweł Domagała z hitem „Weź nie Pytaj”. Tego dnia wystąpi też popularny polski zespół disco polo After Party znany m.in. z utworu „Ona lubi Pomarańcze”.

Drugiego dnia odbędzie się wieczór muzyki włoskiej. Na scenie wystąpią elbląscy i braniewscy artyści z włoskim repertuarem ale gwiazdą wieczoru będzie słynny zespół Albano Power z słynnnym utworem „Felicita”.

Wielu szybko zadało pytanie skąd Burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki wziął na to środki? Przecież nie udawało to się jego poprzednikom.

Sprawa jest bardzo prosta. Miasto wyłoży podobną ilość środków co w ostatnich latach. Burmistrz miasta postarał się jednak o znalezienie partnera wydarzenia, którego nazwa znajdzie się w nazwie wydarzenia Dni Braniewa. Firma, która wchodzi na rynek polski i ma środki na promocję szukała miasta, które zgodzi się na organizację dużego wydarzenia, które odbije się szerokim echem w regionie północno- wschodniej Polski. Tą firmą jest Bancovo.pl , którą promuje aktualnie w Polsce Sławomir – powiedział nam anonimowo jeden z organizatorów Dni Braniewa.

Nie możecie się już doczekać Dni Braniewa Bancovo.pl 2019?

Będzie się działo…

* Powyższy artykuł jest jedynie żartem prima aprillisowym. Powyższa sytuacja nie miała miejsca

Red.

Komentarze

comments

Zobacz również

Bez nazwy-1

Kamil Bednarek i Liber&Ino Ros gwiazdami Dni Braniewa 2019

Wielu z nas nie mogło sie doczekać kto będzie w tym roku gwiazdami na Dni …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *