Strona Główna / Oferty Dnia / Świąteczne Jarmarki czekają na Was! Dwa bilety w cenie jednego!
Świąteczne Jarmarki czekają na Was! Dwa bilety w cenie jednego!

Świąteczne Jarmarki czekają na Was! Dwa bilety w cenie jednego!

Święta już za niecały miesiąc, tak więc czas aby świąteczna atmosfera udzieliła się naszym Pasażerom. Nasza pierwsza propozycja dla Was to wyjazd w terminie od soboty, 2 grudnia do czwartku, 14 grudnia na Świąteczne Jarmarki w Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. Już dziś skorzystajcie z opcji zakupu dwóch biletów w cenie jednego ze specjalnym kodem i zabierzcie kogoś we wspaniałą podróż.

Oferta jest ważna do wtorku, 12 grudnia włącznie, ale nie zastanawiajcie się zbyt długo – pula biletów objętych promocją jest ograniczona! Aby zachęcić Was do podróży, poniżej zamieszczamy krótki rozkład atrakcji na Świątecznych Jarmarkach.

Na Targu Węglowym w Gdańsku czekają na Was m.in. „Święta światłem malowane” na ścianie Muzeum Bursztynu, zimowe mistrzostwa w saneczkarstwie, jak i wspólne kolędowanie ze Św. Mikołajem. Na podróże do/z Gdańska obowiązuje promo kod: J2G0D1P7.

W Krakowie panuje mikołajowy zawrót głowy, ponieważ możecie spotkać tam aż 142 Mikołajów i zobaczyć piękne tradycyjne szopki krakowskie. Na przejazd do i z Krakowa możecie wykorzystać promo kod: J2K0R1A7.

Natomiast we Wrocławiu, poza wszelkimi atrakcjami świątecznymi, macie wyjątkową okazję spotkać wrocławskiego Krasnala, spełniającego świąteczne życzenia – pojawia się on tam tylko raz w roku właśnie podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Aby wybrać się tam w atrakcyjnej cenie, użyjcie promo kodu: J2W0R1O7.

Komentarze

comments

Zobacz również

Braniewska Liga

Rusza regionalna piłkarska Liga Mistrzówǃ Zapisz swoją drużynę do BALPN – amatorskiej ligi piłki nożnej im. Czesława Staszczyńskiego

Marzy aby zostać gwiazdą jak Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski czy Leo Messi? Piłka nożna to …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *