Strona Główna / Oferty Dnia / Te rejsy podbijają serca najbardziej wymagających urlopowiczów!
ship-1578528_960_720

Te rejsy podbijają serca najbardziej wymagających urlopowiczów!

Być może sobie myślisz, co można robić na statku przez dwa tygodnie? Okazuje się, że może ci wręcz zabraknąć czasu na skorzystanie ze wszystkiego, co dostępne na pokładzie. Statki są tak wielkie, że nawet przez kilka dni nie odkryje się ich wszystkich tajemnic i zakamarków.  Prawdopodobnie w żadnym innym miejscu nie znajdziesz tyle atrakcji naraz!

Zamiast na przykład lecieć samolotem kilka godzin, do jednego czy dwóch miast to, w ciągu jednego urlopu możesz zobaczyć kilka i to w trakcie jednego rejsu. Oferty nie są tanie, jednak za to zapierające dech. Oczywiście można również wyhaczyć ciekawe promocje.
Rejsy odbywają się praktycznie po całym świecie. Przykładem jest rejs po wyspach kanaryjskich.
Trasa zaczyna się we Włoszech, natomiast kończy w USA.

Jakie atrakcje czekają na ciebie?
Baseny i boiska sportowe, kasyno, kluby z muzyką na żywo, dyskoteki, nie pozwolą na chwile nudy. Wyśmienite posiłki z niezliczoną ilością potraw, codzienne przedstawienia w teatrze i rozrywka – nie pozwolą Ci zapomnieć o takich wakacjach. Leżaki, fitness center, sauna, solarium, korty tenisowe, boiska do siatkówki i koszykówki, aerobik, kurs tańca i zawody sportowe.

Dla komfortu klientów w ofercie rejsy z polskim pilotem oraz z przejazdem autokarem. Organizatorzy pomagają też w załatwianiu przelotów samolotem wraz z transferem z lotniska do portu.

Na statkach linii MSC i Costa dzieci do lat 18 z dwoma osobami dorosłymi płyną jedynie za opłaty portowe. Na statkach pasażerskich znajdują się kluby dla dzieci w różnym wieku, w których to pod opieką wykwalifikowanej kadry spędzają czas na zabawie, rozrywce i zawieraniu nowych znajomości.

Kabiny są sprzątane 2 razy dziennie. Wymieniane są ręczniki, a na życzenie pościel. Serwis ten jest wliczony w cenę rejsu.

Po powrocie będziesz się czuł, jakby to wszystko było snem i zaczniesz już planować następny urlop.

Przykładowy statek można obejrzeć poniżej

Komentarze

comments

Zobacz również

dsc_0059

Oświadczenie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w sprawie realizacji RPO WiM na lata 2014-2020

7 i 18 września br. Minister Inwestycji i Rozwoju na konferencjach prasowych, a w ślad …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *