Strona Główna / Aktualności / Braniewo / To będzie legendarne wydarzenie! Do Braniewa przyjeżdża słynny jamajski tancerz Cojo Hotfoot
Bez nazwy-1

To będzie legendarne wydarzenie! Do Braniewa przyjeżdża słynny jamajski tancerz Cojo Hotfoot

„Inicjatywa Dance Studio” w najbliższy piątek 11 października, organizuje legendarne wydarzenie! Braniewo jako jedno z 3. miast w Polsce, będzie gościć Cojo Hotfoot’a – Jamajczyka, artystę, tancerza, który poprowadzi warsztaty! To historyczne wydarzenie!

O „Inicjatywa Dance Studio”

„Inicjatywa Dance Studio” to córka kolektywu sportowo-edukacyjnego Sportowa Inicjatywa. Od 2015 roku na terenie Warmii zrewolucjonizowała usługi sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szkoła Tańca zajmuje się szkoleniem dzieci od 4 roku życia w różnych technikach tanecznych, jednakże serce i największą praktykę oddała technice pochodzącej ze słonecznej Jamajki – zwanej DANCEHALL. Ten energetyczny i inspirujący taniec posiada wiele swoich odsłon, w tym dedykowany dzieciom. I to właśnie trenowaniem właśnie dancehallu poświęciły się Karolina Jędrasik (główny instruktor) oraz Małgorzata Siedlik (właściciel) – stawiając na profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność. W tej chwili w Braniewie trenuje 7 grup formacyjnych. Kolejnymi, trenującymi Dancehall grupami są: Tolkmicko, Milejewo, Chruściel oraz Orneta i Pieniężno. Co łącznie daje siłę i moc 13 grup turniejowych!

Kadra Inicjatywy Dance Studio prężnie szkoli się na warsztatach w kraju i za granicą by przygotować grupy do startów w nowym sezonie tanecznym. Ponadto, opracowuje REWELACYJNY projekt NAJZDOLNIEJSZYCH Uczestniczek – tzn. Grupa PRO, która stara się o reprezentacje kraju na zawodach Dancehall Master World we Francji w lutym 2020 r. Z tej okazji opracowuje kampanie „100na100 Grupa PRO”, która pozyskiwać będzie 100 Przedsiębiorców i ludzi dobrego serca, którzy zechcą wesprzeć ich reprezentowanie niezawrotną kwotą 100 PLN. Szczegóły akcji już wkrótce.

Warsztaty w Braniewie poprowadzi niezwykle utalentowany Cojo Hotfoot

Ponadto, dzięki uprzejmości Katarzyny Rozumek z „Flowin’Style DanceStudio” oraz Emilii Kozłowskiej z „Dance Control Studio Tańca”, Studio „Inicjatywa Dance Studio” stanie się Gospodarzem kosmicznie autentycznych, nieskazitelnie inspiracyjnych i niewyobrażalnie pożądanych warszató DANCEHALL z tancerzem i nawijaczem – COJO HOTFOOT!

COJO odwiedzi nasz kraj po raz pierwszy. Oznacza to, że braniewskie środowisko taneczne będzie miało przywilej, jako jedna z trzech lokalizacji w Polsce, gościć tancerza i czerpać od niego wiedzę , czyli u źródła!

COJO to osoba niezwykle utalentowana. Warsztaty z nim to masa wiedzy, opowieści, historii i Dancehallu w najczystszej postaci!

Czego można się spodziewać po warsztatach przedstawiają poniższe filmiki:

Zapisy:

Każdy (warsztaty nie uwzględniają ram wiekowych) może dołączyć do tego wydarzenia!

Warsztaty odbędą się 11 października 2019 (piątek) , w Braniewie (Łąkowo 1, piętro +1, sala lustrzana).

Buty na zmianę oraz kurtki pozostawiamy w szatni basenowej, listę obecności podpisujemy w Recepcji „Inicjatywa Dance Studio”.

ZAPISY: Wyłącznie pod nr 661733079 oraz poprzez formularz: http://bit.ly/2kZEj80

Zostały już ostatnie wolne miejsca!

Komentarze

comments

Zobacz również

IMG_0535

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury gotowy na wznowienie połączeń pasażerskich

Wprowadzony od 15 marca br. zakaz lotów pasażerskich w Polsce, już od 1 czerwca ulega …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *