https://dragondeweloper.pl/
Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Trudne warunki na drogach – kierowco zwolnij ! 
IMG-20190204-WA0005

Trudne warunki na drogach – kierowco zwolnij ! 

Policjanci z braniewskiej ”drogówki” pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w okolicach miejscowości Maciejewo. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że młoda kierująca straciła panowanie nad autem na zaśnieżonej jezdni, a następnie uderzyła w drzewo. Na szczęście kobieta nie odniosła obrażeń. Policjanci wciąż apelują o dostosowanie prędkości do zmieniających się warunków na drodze.

Wczoraj (04.02.2019r.) oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony, że w okolicy Maciejewa auto uderzyło w drzewo. Na miejsce natychmiast wysłano patrol. Policjanci ustalili, że 19-latka jadąca volkswagenem nie dostosowała prędkości do panujących na jezdni warunków, straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w przydrożne drzewo, a następnie zjechała do rowu. Kobieta może mówić o dużym szczęściu, nie odniosła bowiem żadnych obrażeń.

baner 750

Kierowcy muszą liczyć się z trudnymi warunkami na drodze. Padający śnieg i zalegające na drogach błoto pośniegowe nie sprzyja podróżom.  Dlatego wsiadając za kierownicę warto pamiętać, że bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od nas.
Policjanci wciąż apelują o rozwagę ! Kierowco pamiętaj :
jedź ostrożnie  ,
przestrzegaj dozwolonych prędkości,
dostosuj prędkość do panujących na drogach warunków atmosferycznych,
zwalniaj przed przejściem dla pieszych i w okolicach szkół !

sierż. sztab.Jolanta Sorkowicz
Oficer prasowy KPP w Braniewie

Komentarze

comments

Zobacz również

DSC_7865

Poszukiwani przez sądy zatrzymani na granicy

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej od początku sierpnia na polsko-rosyjskiej granicy zatrzymali 12 osób. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *