Strona Główna / Gastronomia / Urodzinowy konkurs Poradni Nasza Dieta – wygraj indywidualnie ułożony dla Ciebie jadłospis!
Bez nazwy-1

Urodzinowy konkurs Poradni Nasza Dieta – wygraj indywidualnie ułożony dla Ciebie jadłospis!

Czas na URODZINOWY KONKURS od Poradni Nasza Dieta! Do wygrania 2-tygodniowy jadłospis ułożony indywidualnie do Twoich potrzeb!Plan żywieniowy dostosowany jest indywidualnie do stanu zdrowia, zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze oraz uwzględnia preferencje smakowe, umiejętności kulinarne, czy możliwości finansowe i czasowe (nie są tzw. „gotowcami”). Nasza Dieta to nie tylko sposób na utratę zbędnych kilogramów, to działanie kompleksowe wpływające na poprawę jakości życia. Korzystając z pomocy dietetyka nauczysz się zdrowo odżywiać co pozwoli Ci utrzymać prawidłową masę ciała. Zachęcamy do udziału w konkursie! 

ZASADY:

1. Hasło konkursowe „ANANASY z Naszej Diety”– wykaż się pomysłowością, a niech motywem przewodnim będą właśnie ANANASY -ciekawy przepis z wykorzystaniem tego owocu, sałatka, smoothie, koktajl, drink z palemką, dekoracja w kuchni, jadalni na Twoim stole- kubek, miseczka, talerzyk, serwetka, fartuszek, ananas w Twoim koszyku na zakupy, pudełeczku z drugim śniadaniem do pracy- wszystkie chwyty dozwolone! Docenimy Twoją kreatywność! Swój pomysł prześlij w komentarzu pod postem konkursowym na facebooku Poradni Nasza Dieta!

2. Bawimy się do końca lipca (31.07.2019- środa) do godziny 13:00. W tym samym dniu ogłosimy jeszcze wyniki konkursu!

3. Konkurs przeznaczony jest dla fanów Naszej Diety, więc fajnie jeśli polubisz stronę na facebooku i post konkursowy!

4. Wygrywają, aż dwie osoby- Dlatego możesz udostępnić ten post na swojej tablicy i zaprosić swoich znajomych do zabawy- NIECH TEŻ SKORZYSTAJĄ! Przed nami jeszcze więcej atrakcji!

5. Do wygrania indywidualnie ułożony do Twoich potrzeb jadłospis 2-tygodniowy! Wygrywają dwie osoby!

6. Zabawa nie jest grą losową! Wygra jedna osoba z największą liczbą polubień pod swoim komentarzem, a także jedna osoba, którą wybiorę osobiście- dlatego warto się postarać!

Zgłaszając się akceptujesz Regulamin i Politykę Prywatności (dostępne na stronie https://nasza-dieta.pl/blog/urodzinowykonkurs/ oraz wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych osobowych na potrzeby ogłoszenia wyników i kontaktu w sprawie wygranej w konkursie!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.facebook.com/naszadieta/

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Aleksandra Radomska – Dietetyk
Poradnia dietetyczna „Nasza dieta”
Olsztyn ul. Dąbrowszczaków 39 pok. 303
Elbląg ul. Łowicka 15 (wejście od ul. Ogólnej)

kontakt@nasza-dieta.pl

+48 662 972 682

Więcej informacji znajdziesz na:
www.nasza-dieta.pl
facebook.com/naszadieta/
instagram.com/naszadieta/

Komentarze

comments

Zobacz również

gazeta

Gazeta Bogaty Region już dostępna – co w najnowszym numerze?

Od maja tego roku na rynku medialnym obecna jest Gazeta Bogaty Region o zasięgu wojewódzkim. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

http://www.abiprint.pl/